E-BOOK

JAK KUPIĆ CZARNEGO TERIERA.

Wskazówki hodowcy

Patrycja Spotan

 

Dobry plan zakupu psa to podstawa

Co Ci da lektura tego e-booka:

  • zaoszczędzisz czas, bo będziesz wiedzieć, czego szukasz i gdzie to znaleźć,
  • zwiększysz swoje szanse na zakup psa, na którym Ci zależy,
  • nauczysz się weryfikować informacje zawarte w ogłoszeniach o sprzedaży szczeniąt,
  • dokonasz świadomego wyboru hodowcy i szczeniaka.

Jestem hodowcą czarnych terierów

Odbyłam setki rozmów z osobami zainteresowanymi zakupem czarnego teriera. Wiem też, ile emocji i wątpliwości towarzyszy każdej mojej decyzji o sprzedaży szczeniaka. Jak trudno jest mi zdecydować po krótkiej rozmowie albo wymianie maili, czy mogę zaufać i powierzyć  psa osobie zainteresowanej jego zakupem.

Wiem też, jak ważna jest rozmowa z hodowcą na etapie zakupu szczeniaka. Bo to jej przebieg zdecyduje, czy zyskasz psa, na którym Ci zależy, czy nie. I choć każdy hodowca jest inny i ma własny system oceny potencjalnych właścicieli, to chcę się z Tobą podzielić kilkoma wskazówkami. Czego unikać, żeby nie spalić swojej kandydatury na starcie. Jak zwiększyć swoje szanse na zyskanie zaufania hodowcy. Być może trochę Cię teraz zaskoczę tym, co powiem, ale… to, że chcesz kupić psa i że Cię na niego stać, może po prostu nie wystarczyć.

Patrycja Spotan i Pasja Willa Taira

Ucz się na moich błędach

Wskazówki zawarte w tym e-booku powstały na bazie 26 lat moich doświadczeń z kupnem i sprzedażą czarnych terierów. Jak już wiesz, nie zawsze było różowo. A że jestem osobą, która nie lubi powtarzać swoich błędów, to opracowałam schematy pozwalające mi uniknąć ich w przyszłości albo przynajmniej zminimalizować ryzyko ich wystąpienia. I to właśnie o nich chcę Ci opowiedzieć. Pokażę Ci, w jaki sposób zwiększyć swoje szanse na sukces, nie popełniając po drodze masy kosztownych błędów. No bo po co masz się uczyć na swoich błędach, skoro możesz na moich!

Bonusy do e-booka

E-book „Willa Taira – moja przygoda z czarnym terierem” w prezencie.

Plus 4 bonusy:

  1. Profil Twojego psa (format .pdf),
  2. Profil Twojego ogłoszenia (format .pdf),
  3. Szablon Zestawienie hodowli (format .xlsx),
  4. Kalkulator zakupu psa (format .xlsx).

Razem pomagamy!

Decydując się na zakup e-booka „Jak kupić czarnego teriera. Wskazówki hodowcy”, wspierasz fundację „Sznaucery w Potrzebie”. Organizację, która od 2005 roku znajduje domy dla porzuconych i skrzywdzonych sznaucerów oraz ich mieszańców.

Monikę Wach poznałam wiele lat temu. Ujęła mnie swoim zaangażowaniem i pasją, z jaką pomaga psom, którym zabrakło w życiu szczęścia. Fundacja „Sznaucery w Potrzebie” to jej dziecko, życiowa misja i jak sama podkreśla najważniejsza rola w życiu.

Moim pierwszym psem był sznaucer olbrzym. Mam do tej rasy ogromny sentyment. Bardzo szanuję i podziwiam pracę Moniki, dlatego zdecydowałam się przekazać 5 zł z każdego sprzedanego egzemplarza e-booka na wsparcie fundacji „Sznaucery w Potrzebie”.

Opinie o e-booku