Jak kupić czarnego teriera?

Poznaj wskazówki hodowcy

i kup psa, o którym marzysz!

Jak to jest u Ciebie?

 

Przeglądasz ogłoszenia o szczeniakach i marzysz o czarnym słodziaku dla siebie? Najchętniej wzięłabyś wszystkie, ale Twój dom nie jest z gumy, Twój portfel ma swoje ograniczenia, a Ty masz tylko 2 ręce. Musisz wybrać tego jedynego. Ale nie wiesz jak.

 

A może…

 

Masz już swojego ukochanego czarnego teriera, a teraz zamarzył Ci się drugi? W grupie o czernyszach przeczytałaś historie rozczarowanych właścicieli o ich chorych psach i bezdusznych hodowcach. Wiesz już, że Twój zakup psa to był szczęśliwy traf. A teraz obawiasz się, czy szczęście dopisze Ci po raz drugi.

 

A może jeszcze inaczej…

 

Miałaś już czarnego teriera i wszystko było pięknie do momentu tej feralnej wizyty u weterynarza, gdy usłyszałaś diagnozę swojego psa. Spanikowana zadzwoniłaś do hodowcy i jedyne co usłyszałaś: „To Twoja wina”. Szok i niedowierzanie. Zestresowana szukałaś pomocy w internecie, a pierwsze co przeczytałaś, na forum rasy to: „Porozmawiaj z hodowcą”. Ale Ty już najchętniej byś o nim zapomniała, bo potwornie się rozczarowałaś. Chcesz kupić kolejnego czarnego teriera, ale marzy Ci się historia z happy endem.

To nie Twoja wina, że mimo najlepszych chęci nie potrafisz wybrać tego idealnego psiego towarzysza. Internet pełen jest sprzecznych informacji, a pseudohodowcy robią wszystko, żeby uśpić Twoją czujność.

Na szczęście jest na to sposób – wiedza!

 

Bo zakup czarnego teriera to nie kwestia gładkich słówek i dobrego wrażenia, a bardziej coś jak układanie puzzli. Trzeba zacząć od ogólnej wizji i krok po kroku dobierać elementy, które doprowadzą Cię do wymarzonego celu.

E-book „Jak kupić czarnego teriera. Wskazówki hodowcy” Ci w tym pomoże.

 

Patrycja Spotan i Pasja Willa Taira

Dzięki e-bookowi:

 

 • wybierzesz psa, który spełni Twoje oczekiwania,
 • nie złapiesz się na pięknie brzmiące slogany „moja hodowla to pasja, a szczeniaki pochodzą z przemyślanych skojarzeń”,
 • poczujesz się pewniej, rozmawiając z hodowcą.

A to wszystko dlatego, że: 

 

 • w kilku prostych krokach określisz cechy swojego wymarzonego psa,
 • będziesz umiała sprawdzić, czy za fajnie wyglądającym ogłoszeniem stoi hodowca, którego szukasz i bez stresu kupisz psa,
 • nauczysz się, jak przeglądać dokumentację hodowlaną i upewnisz się, że misja hodowcy jest spójna z Twoimi priorytetami.

Czego konkretnie dowiesz się z e-booka „Jak kupić czarnego teriera. Wskazówki hodowcy”?

 

 • Co oznaczają tajemnicze oznaczenia: HUU, HD, ED, JLPP i jak je interpretować (musisz to wiedzieć, jeśli nie chcesz zostawić majątku weterynarzom).
 • Co dla Ciebie oznacza płeć psa (mylisz, że decyduje o temperamencie? Nic bardziej błędnego! Jest kilka innych rzeczy, których większość przyszłych właścicieli zupełnie nie bierze pod uwagę. A później mają problem…).
 • Jakie są 3 najpopularniejsze typy hodowców i jak rozpoznać tych, których lepiej omijać szerokim łukiem.

E-book Patrycji wywarł na mnie kolosalne wrażenie, ponieważ zawiera ogromną wiedzę na temat rasy czarny terier rosyjski.

Jest to instrukcja dla przyszłego właściciela. Swoisty poradnik, który nie tylko pomoże zawęzić kryterium wyboru szczeniaka i hodowcy, ale pozwoli również przygotować się na ewentualne niespodzianki po zakupie psa.

Lektura e-booka pomaga znaleźć odpowiedzi na pytania: dlaczego zdecydowałem się na zakup właśnie tej rasy i jak wyobrażam sobie naszą wspólną przyszłość.

Dla wszystkich osób, które myślą o zakupie czarnego, jest to pozycja obowiązkowa!

Anna Malinowska & Niuniu (Astra Fidelis WERNER)

E-book „Jak kupić czarnego teriera” to niezwykle wartościowa i potrzebna w obecnych czasach książkach. Dzięki szerokiej gamie tematów, jakie porusza lektura, można w sposób odpowiedni zaplanować kupno psa, zaczynając od wyboru hodowli, a na wyborze idealnego szczeniaka kończąc.

Autorka e-booka – Patrycja Spotan dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu hodowli czarnego teriera rosyjskiego pozwoli każdemu miłośnikowi tej rasy przejść przez proces wyboru hodowli i zakupu wymarzonego szczeniaka.

Dzięki uniwersalnej treści lektura jest przydatna nie tylko dla pasjonatów CTR-a, ale dla każdego, kto myśli o kupnie psa rasowego.

Uważam, że to pozycja „Must have” dla miłośników psów.

Tomasz Bukowski

Jak tego dokonamy?

 

Krok po kroku. Określisz, jakiego psa chcesz kupić. Zdecydujesz, gdzie chcesz go kupić. A potem kupisz psa z pełną świadomością, czego możesz oczekiwać od hodowcy, do czego masz prawo, a na co nie masz szans. Nowe umiejętności przećwiczysz na przykładach i wypróbujesz w praktyce.

Pomogą Ci w tym dodatkowe szablony:

jak kupić czarnego teriera

Profil Twojego psa

Szybko zweryfikujesz, czy pies, którego zakup rozważasz, spełnia Twoje kryteria, bo porównasz je z profilem Twojego psa.

jak kupić czarnego teriera

Profil ogłoszenia

Zamiast wydzwaniać do przypadkowych hodowców, błyskawicznie sprawdzisz, czy dane ogłoszenie jest zgodne z Twoimi założeniami.

jak kupić czarnego teriera

Szablon Zestawienie hodowli

Oszczędzisz czas, bo szybko zbierzesz informacje o miotach.

jak kupić czarnego teriera

Kalkulator Zakupu psa

Unikniesz stresu związanego z nieprzewidzianymi wydatkami, bo policzysz koszty związane z zakupem psa.

Patrycja Spotan i Pasja Willa Taira

No dobrze, ale kto napisał tego e-booka?

 

Nazywam się Patrycja Spotan i przez 27 lat hodowałam czarne teriery pod przydomkiem „Willa Taira”.

Mogłabym Ci napisać, że moje psy zwyciężały w 21 krajach Europy i Ameryki Północnej, zdobywając 412 wniosków na championa krajowego, a w domu mieszka ze mną 8. pokolenie czarnych terierów.

Mogłabym Ci powiedzieć, że odbyłam setki rozmów z osobami zainteresowanymi zakupem i sprzedażą czarnych terierów. I wiem, ile emocji i wątpliwości jest zarówno po stronie hodowcy, jak i kupującego.

Ale wiesz co, oszczędzę Ci tego. To, czym chciałabym się z Tobą w tym miejscu podzielić, to fakt, że sama kilka razy boleśnie się rozczarowałam, kupując psa. A potem tygodniami zastanawiałam się, gdzie popełniłam błąd i co poszło w procesie zakupu nie tak. A że nie lubię powtarzać swoich błędów, to opracowałam schematy pozwalające mi uniknąć ich w przyszłości albo przynajmniej zminimalizować ryzyko ich wystąpienia.

I to właśnie o nich chcę Ci opowiedzieć w moim e-booku. Pokażę Ci, w jaki sposób zwiększyć swoje szanse na sukces, nie popełniając po drodze masy kosztownych błędów.

No bo po co masz się uczyć na swoich błędach, skoro możesz na moich!

Oto co mówią o mnie osoby, które kupiły ode mnie szczeniaka:

13 lat temu, szukając szczeniaka czarnego teriera, została nam polecona hodowla Patrycji Spotan – Willa Taira.

Nasza suczka Dima (Wielikaja Dima Magador Willa Taira) była piękną, zdrową, mądrą, lojalną suczką, była naszym najukochańszym psem.

Pani Patrycja przez wszystkie lata była dla nas zawsze wsparciem, mentorem i zawsze mogliśmy liczyć na jej doświadczenie, a co najważniejsze – zawsze była zainteresowana losem naszej Dimy.

Takich hodowców już się nie spotyka. Dziękujemy bardzo, pani Patrycjo!

Grażyna i Piotr Stieber

A tak osoby, które przeczytały e-booka „Jak kupić czarnego teriera. Wskazówki hodowcy”:

Ogólnie, to żałuję, że nie wiedziałam tego, zanim kupiłam szczeniaka.

Ewa Moczulska

Napisałaś zajebistą instrukcję, jak kupić CTR, i już go mając, odkryłam mnóstwo nowych rzeczy. To mega duża pomoc i wszystko wyjaśnione tak prosto.

Ela Majeranek

To co? Chcesz poznać wskazówki hodowcy i kupić psa, o którym marzysz?

E-book „Jak kupić czarnego teriera. Wskazówki hodowcy”

126 stron, format pdf

Plus 4 bonusy:

 1. Profil Twojego psa (format .pdf),
 2. Profil Twojego ogłoszenia (format .pdf),
 3. Szablon Zestawienie hodowli (format .xlsx),
 4. Kalkulator zakupu psa (format .xlsx).

Cena: 35 zł

jak kupić czarnego teriera

I jasne, internet pełen jest darmowej wiedzy.

Dlaczego miałabyś czytać tego e-booka?

 

Bo jesteś prowadzona przez osobę, która zna zakup psa nie w teorii, ale w praktyce. Poznajesz wypróbowane metody, które faktycznie pozwalają zaoszczędzić na wizytach u weterynarza.

Zastanawiasz się, dlaczego masz czytać aż tyle stron? Przecież wiesz, czego oczekujesz. Czarny terier ma być duży, piękny i majestatyczny, bo takiego widziałeś na wystawie. A czy wiesz, co składa się na to wszystko?

E-book pozwala oddzielić oczekiwania i emocje od realiów. Jesteśmy wzrokowcami, na zakup decydujemy się czasem pod wpływem chwili, bo są dostępne blisko szczeniaki, bo urzekło nas zdjęcie ślicznego pyszczka. Nie zastanawiamy się nad informacjami na temat osiągnięć wystawowych i wyników badań rodziców.

Książka umożliwia spojrzenie na naszego przyszłego psa w szerszej perspektywie. Pozwala na świadomy wybór, żeby kupować głową, a nie tylko sercem.

Ika

Poradnik „Jak kupić czarnego teriera. Wskazówki hodowcy” powinien przeczytać każdy, kto planuje zakup psa, nie tylko ruska.

E-book napisany prostym, przystępnym językiem nawet dla osób, które nie miały wcześniej styczności z „psim światem”, a planują w najbliższym czasie przygodę ze swoim wymarzonym czworonogiem.

W e-booku, co było dla nas niespodzianką, możecie znaleźć również informacje, jak selekcjonować ogłoszenia na portalach o sprzedaży psów, bo do tej pory nigdzie się z tym nie spotkaliśmy, czym się kierować przy czytaniu danego ogłoszenia, będziecie mogli skorzystać z kalkulatora kosztów zakupu psa, ja osobiście bałam się z niego skorzystać :)

Aleksandra - trener, behawiorysta „Czort na medal”

A poza tym:

Ech, szkoda że wielu tych rzeczy nie wiedziałam, gdy kupowałam psa. Efekt jest taki, że już dobre wakacje dla całej rodziny wydałam na weterynarzy i końca nie widać :( ale i tak bardzo kocham naszą bulwę (mamy buldoga francuskiego).

Szkoda, że tak mało mówi się o wyborze hodowli, człowiek próbuje sam coś wyczytać, a potem okazuje się, że i tak wybrał źle.

Pani e-book to świetne kompendium dla wszystkich, którzy planują zakupić psa, nie tylko teriera :)

Magdalena Białek

Bardzo fajnie napisane. Poruszone są bardzo ważne problemy. Dla laika, który staje przed decyzją kupienia psa, nie tylko CTR, to naprawdę kopalnia wiedzy.

Anna Marciniak - hodowla Astemar FCI

Czyta się rewelacyjnie, super zebrane najważniejsze wiadomości, bardzo przystępnie.

Klaudia Krych - hodowla Astemar FCI

Wszyscy powinni to poczytać. Może by co niektórym rozjaśniły się priorytety i wizję posiadania ctr.

Katarzyna Mickiewicz

Czy mogę mieć 100% pewność, że po przeczytaniu e-booka kupię wymarzonego psa?

 

Nie. Zakup wymarzonego psa to wypadkowa kilku czynników – m.in. wiedzy, doświadczenia i uczciwości hodowcy, a także genetyki psów. Ręczę za wiedzę, którą Ci przekażę i umiejętności, które pod moim okiem przećwiczysz – te dotyczące wyboru i zakupu psa. Nie mogę natomiast wziąć odpowiedzialności za pozostałe czynniki, bo ich nie sprawdzam. A poza tym hodowla psów to nie produkcja. Tu nie zawsze 1+1=2. Pochodzenie psa można mądrze zaplanować, ale nigdy nie ma 100% pewności, jaki będzie tego rezultat.

Nie mogę obiecać Ci sukcesu na 100% także z tego powodu, że nie wiem, jak przyłożysz się do odchowania swojego szczeniaka. Jestem jednak przekonana, że osoba, która przeczyta e-booka i będzie się stosowała do wskazówek, znacząco zwiększy swoje szanse na zakup psa, o którym marzy. 

Razem pomagamy!

Ty kupujesz e-booka „Jak kupić czarnego teriera. Wskazówki hodowcy”, a ja przekazuję 5 zł na wsparcie fundacji „Sznaucery w Potrzebie”.

Poznaj wskazówki hodowcy

i kup psa, o którym marzysz!

 

jak kupić czarnego teriera