8.01.2017 BRNO – CZECHY (krajowa)

Sędzia: Otakar Vondrous (Czechy)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC, Zwycięzca Czech, BOB – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 8.01.2017 GDYNIA – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Beata Klawińska (Polska)

LEO Z DOMU RAZAN – CWC – syn HERY WILLA TAIRA

 

 11.02.2017 BYDGOSZCZ – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Marian Draganescu (Rumunia)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC, NDS, BOS – córka HERY WILLA TAIRA

 

 4.03.2017 WILNO – LITWA (międzynarodowa)

Sędzia: Otokar Vondrous (Czechy)

PRESJA Z DOMU RAZAN – Res.CACIB – córka HERY WILLA TAIRA

LEO Z DOMU RAZAN – Res.CACIB – syn HERY WILLA TAIRA

 

 12.03.2017 BIRMINGHAM – ANGLIA (Crufts)

Sędzia: R.W. James (Anglia)

LEO Z DOMU RAZAN – Res.Best Dog – syn HERY WILLA TAIRA

 

 18.03.2017 WŁOCŁAWEK – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Stanisław Pasek (Polska)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC, NDS, BOS – córka HERY WILLA TAIRA

 

 1.05.2017 BUDAPESZT – WĘGRY (międzynarodowa)

Sędzia: Eugene Yerusalimsky (Rosja)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CAC, Res.CACIB – córka HERY WILLA TAIRA

 

 1.05.2017 DOBRE MIASTO – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Anna Rogowska (Polska)

NIKOLAI MOGADOR WILLA TAIRA – BOS, NWwR

 

 6.05.2017 TIMISOARA – RUMUNIA (międzynarodowa)

Sędzia: Astrid Lundava (Hiszpania)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CAC, CACIB, BOB – córka HERY WILLA TAIRA

 

 7.05.2017 TIMISOARA – RUMUNIA (międzynarodowa)

Sędzia: Milivoje Urosevic (Serbia)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CAC, Res.CACIB – córka HERY WILLA TAIRA

 

 21.05.2017 SŁUPSK – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Aleksander Skrzyński (Polska)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC – córka HERY WILLA TAIRA

 

 2.06.2017 NITRA – SŁOWACJA (międzynarodowa)

Sędzia: Gonzalbo Lorenzo Maite (Hiszpania)

LEO Z DOMU RAZAN – Res.CACIB, Res.CAC – syn HERY WILLA TAIRA

 

 3.06.2017 NITRA – SŁOWACJA (międzynarodowa)

Sędzia: Miroslav Vaclavik (Czechy)

LEO Z DOMU RAZAN – Res.CACIB, Res.CAC – syn HERY WILLA TAIRA

 

 4.06.2017 NITRA – SŁOWACJA (międzynarodowa)

Sędzia: Adam Ostrowski (Polska)

LEO Z DOMU RAZAN –Res.CAC – syn HERY WILLA TAIRA

 

 10.06.2017 KLAGENFURT - AUSTRIA (międzynarodowa)
Sędzia: Jens Utke Ramsing (Dania)

RIVERINE Juodasis Amuletas - Res.CACA, Res.CACIB --> CACIB – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 11.06.2017 KLAGENFURT - AUSTRIA (międzynarodowa)
Sędzia: Lisbet Utke Ramsing (Dania)

RIVERINE Juodasis Amuletas - Res.CACA – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 9.07.2017 WARSZAWA - POLSKA (międzynarodowa)
Sędzia: Georgiy Onishchenko (Ukraina)

RIVERINE Juodasis Amuletas - CWC, Res.CACIB – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 5.08.2017 SOPOT – POLSKA (międzynarodowa)

Sędzia: Kirill Barbosov (Rosja)

LEO Z DOMU RAZAN – CWC, CACIB – syn HERY WILLA TAIRA

LA-TAIRA Z DOMU RAZAN – CWC, CACIB, BOS, BOB – córka HERY WILLA TAIRA

 

 6.08.2017 SOPOT – POLSKA (międzynarodowa)

Sędzia: Maria Bruska (Polska)

LA-TAIRA Z DOMU RAZAN – CWC, CACIB, BOS – córka HERY WILLA TAIRA

 

 19.08.2017 BRATYSŁAWA – SLOVAKIA  (międzynarodowa)

Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC, CACIB, BOS – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 20.08.2017 BRATYSŁAWA – SŁOWACJA (międzynarodowa)

Sędzia: Ligita Zake (Łotwa)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC, CACIB, BOS – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

8.10.2017 CZESKIE BUDZIEJOWICE – CZECHY (międzynarodowa)

Sędzia: Olenikova Zoia (Czechy)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CAC, CACIB, BOB – córka HERY WILLA TAIRA

 

14.10.2017 ATENY – GRECJA (międzynarodowa)

Sędzia: Miroslav Zidar (Słowenia)

ARGUS ELECTRA LAMBORGHINI – CAC, CACIB, BOB, BOG II – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

15.10.2017 ATENY – GRECJA (międzynarodowa)

Sędzia: Marja Talvitie (Finlandia)

ARGUS ELECTRA LAMBORGHINI – CAC, CACIB, BOB – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

9.12.2017 NITRA – SŁOWACJA (międzynarodowa)

Sędzia: Ozan Belkins (Turcja)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC, CACIB, BOS – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

10.12.2017 NITRA – SŁOWACJA (międzynarodowa)

Sędzia: Anna Rogowska (Polska)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – Res.CAC – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA