7.01.2016 GOTHENBURG – SZWECJA (międzynarodowa)

Sędzia: Navarro Guisado Carmen (Hiszpania)

ARGUS ELECTRA LAMHFHADA - CAC, CACIB, BOB – syn URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 8.01.2016 GOTHENBURG – SZWECJA (międzynarodowa)

Sędzia: Diane Anderson (USA)

ARGUS ELECTRA LAMHFHADA - CAC, CACIB, Crufts Qualification, BOB – syn URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 10.01.2016 GDYNIA – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Aleksandra Tarczyńska – Mizak (Polska)

LA-TAIRA Z DOMU RAZAN – CWC, NDS, BOB – córka HERY WILLA TAIRA

 

 10.01.2016 BRNO – CZECHY (krajowa)

Sędzia: Viera Staviarska (Słowacja)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC, Zwycięzca Czech, BOS – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 16.01.2016 TORUŃ – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (Polska)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC - córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 16.01.2016 NITRA – SŁOWACJA (międzynarodowa)

Sędzia: Jancik Leos (Czechy)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 17.01.2016 NITRA – SŁOWACJA (międzynarodowa)

Sędzia: Linda Volarikova (Słowacja)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC, CACIB, BOS – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 31.01.2016 KAUNAS – LITWA (międzynarodowa)

Sędzia: Jurate Butkine (Litwa)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CAC, Res.CACIB - córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA – uzyskała tytuł Champion Litwy !!

 

 6.02.2016 BRNO – CZECHY (międzynarodowa)

Sędzia: Uschi Eisner (Austria)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 7.02.2016 BRNO – CZECHY (międzynarodowa)

Sędzia: Vladimir Piskay (Słowacja)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 13.02.2016 BYDGOSZCZ – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Piotr Król (Polska)

ARGUS ELECTRA LIBERTA – CWC, NDS, BOS - córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 13/14.02.2016 BYDGOSZCZ – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Antonio Di Lorenzo (Włochy)

ARGUS ELECTRA LIBERTA – CWC, NDS, BOB - córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 21.02.2016 BO – NORWEGIA (międzynarodowa)

Sędzia: Lokodia Zsolt (Węgry)

ARGUS ELECTRA LAMHFHADA - CAC, CACIB, BOB – syn URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 28.02.2016 LESZNO – POLSKA (wystawa championów)

Sędzia: Mriroslaw Vaclavik (Czechy)

ARGUS ELECTRA LIBERTA – CWC, Zwycięzca Wystawy Championów, BOB - córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 5.03.2016 ZIELONA GÓRA – POLSKA (międzynarodowa)

Sędzia: Małgorzata Hałas (Polska)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC, CACIB, BOB – córka HERY WILLA TAIRA

 

 20.03.2016 MALMO – SZWECJA (międzynarodowa)

Sędzia: Miklos Levente (Węgry)

ARGUS ELECTRA LAMHFHADA - CAC, CACIB, BOB, BOG – syn URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 1.04.2016 NITRA – SŁOWACJA (wystawa championów)

Sędzia: Tibor Havelka (Słowacja)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 2.04.2016 NITRA – SŁOWACJA (międzynarodowa)

Sędzia: Vladimir Piskay (Słowacja)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC, Res.CACIBàCACIB – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 3.04.2016 NITRA – SŁOWACJA (międzynarodowa)

Sędzia: Bo Skalin (Szwecja)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 9.04.2016 LEGIONOWO – POLSKA (klubowa)

Sędzia: Peter Harsanyi (Węgry)

RIVERINE JUODASIS AMULETAS – CWC, Zwycięzca Klubu, BOS – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA – uzyskała tytuł Championa Polski !!

 

Puchar pamięci Ewy Spotan dla Zwycięzcy Rasy wygrał BOSMAN BLACK LEGION. Gratulacje !!

 

 10.04.2016 OSTRAVA – CZECHY (krajowa)

Sędzia: Eva Zatyko Mayerova (Czechy)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 16.04.2016 GRUDZIĄDZ – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Ewa Sitkiewicz (Polska)

RIVERINE JUODASIS AMULETAS – CWC – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC, NDS, BOS – córka HERY WILLA TAIRA

LEO Z DOMU RAZAN – CWC, NDP, BOB – syn HERY WILLA TAIRA

 

 16.04.2016 GRUDZIĄDZ – POLSKA (krajowa 2, 3, 4 i 9 grupy)

Sędzia: Jarosław Grunt (Polska)

ARGUS ELECTRA LIBERTA – CWC, NDS, BOB – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC – córka HERY WILLA TAIRA

 

 17.04.2016 INOWROCŁAW – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Tomasz Sitkiewicz (Polska)

RIVERINE JUODASIS AMULETAS – CWC – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC, NDS, BOB – córka HERY WILLA TAIRA 

 

 30.04.2016 NOVARA – WŁOCHY (międzynarodowa)

Sędzia: Ferdinando Asnaghi (Włochy)

RUMBA JUODASIS AMULETAS – CAC, CACIB, NDS, BOB - córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 1.05.2016 RYBNIK – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Joanna Szczepańska - Korpetta (Polska)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CWC – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 15.05.2016 ŁÓDŹ – POLSKA (międzynarodowa)

Sędzia: Hassi Assenmacher - Feyel (Niemcy)

RIVERINE JUODASIS AMULETAS - CWC

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC, Res.CACIB – córka HERY WILLA TAIRA

 

 22.05.2016 SŁUPSK – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Aleksandra Sękowska - Miros (Polska)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC, NDS, BOB – córka HERY WILLA TAIRA

 

11.06.2016 RACIBÓRZ – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Bogusław Chmiel (Polska)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CWC, NDS, BOB – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 12.06.2016 RACIBÓRZ – POLSKA (krajowa II grupy)

Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Polska)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CWC, NDS, BOS – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 12.06.2016 KALISZ – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Jarosław Grunt (Polska)

ARGUS ELECTRA LIBERTA – CWC, NDS, BOB – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 18.06.2016 KRAKÓW – POLSKA (międzynarodowa)

Sędzia: Oleg Yanchev (Rosja)

RIVERINE JUODASIS AMULETAS – CWC, CACIB, NDS, BOB, BOG II

 

 19.06.2016 GDYNIA – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Ewa Sitkiewicz (Polska)

LEO Z DOMU RAZAN – CWC, NDP, BOB, BOG IV – syn HERY WILLA TAIRA

 

19.06.2016 BRNO– CZECHY (międzynarodowa)

Sędzia: Miroslav Vaclavik (Słowacja)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC, Res.CACIB – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 25.06.2016 RADE – NORWEGIA (krajowa)

Sędzia: Aidietiene  Julija (Litwa)

ARGUS ELECTRA LUGH LHAMPHADA – CAC, BOB – syn URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 2.07.2016 VELKA IDA – SŁOWACJA (krajowa)

Sędzia: Vladimir Piskay (Słowacja)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CAC, BOS – córka HERY WILLA TAIRA

 

 3.07.2016 VELKA IDA – SŁOWACJA (międzynarodowa)

Sędzia: Sergej Vanzha (Słowacja)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CAC, CACIB, BOS – córka HERY WILLA TAIRA

LEO Z DOMU RAZAN – CAC, CACIB, BOB, BOG II – syn HERY WILLA TAIRA

 

 16.07.2016 KOSZALIN – POLSKA (krajowa II grupy)

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (Polska)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC, NDS, BOB – córka HERY WILLA TAIRA

LEO Z DOMU RAZAN – CWC, NDP – syn HERY WILLA TAIRA

 

17.07.2016 KOSZALIN – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Andrzej Pławiński (Polska)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC, NDS, BOB, BOG, BIS – córka HERY WILLA TAIRA

LEO Z DOMU RAZAN – CWC, NDP, BOS – syn HERY WILLA TAIRA

 

 24.07.2016 CZĘSTOCHOWA – POLSKA (międzynarodowa)

Sędzia: Jan Gajewski (Polska)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CWC, CACIB, NDS, BOS – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 30.07.2016 CHOJNICE – POLSKA (krajowa II grupy)

Sędzia: Piotr Król (Polska)

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC, NDS, BOS – córka HERY WILLA TAIRA

NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA – NWwR, BIS Weteranów

 

 6.08.2016 DRUSKIENIKI – LITWA (międzynarodowa)

Sędzia: Pedro Ivo Santos Bispo (Portugalia)

LEO Z DOMU RAZAN – Res.CACIB=CACIB – syn HERY WILLA TAIRA

 

 20.08.2016 SOPOT – POLSKA (międzynarodowa)

Sędzia: Elena Agafonova (Rosja)

NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - NWwR

LEO Z DOMU RAZAN – CWC, CACIB, NDP, BOB – syn HERY WILLA TAIRA

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC, Res.CACIB=CACIB – córka HERY WILLA TAIRA

LA-TAIRA Z DOMU RAZAN – CWC, CACIB, NDS, BOS – córka HERY WILLA TAIRA

 

 21.08.2016 SOPOT – POLSKA (krajowa II grupy)

Sędzia: Maria Bruska (Polska)

LEO Z DOMU RAZAN – CWC – syn HERY WILLA TAIRA

PRESJA Z DOMU RAZAN – CWC, NDS, BOB, BIS II – córka HERY WILLA TAIRA

 

 21.08.2016 NOWY SĄCZ – POLSKA (krajowa)

Sędzia: Anna Rogowska (Polska)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CWC, NDS, BOB, BOG I – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 24.09.2016 ECKERO – FINLANDIA (międzynarodowa)

Sędzia: George Kostopoulos (Grecja)

ARGUS ELECTRA LUGH LHAMPHADA – CQ, CAC, CACIB, NPwR, BOB

 

 7.10.2016 KOMAROM – WĘGRY (międzynarodowa)

Sędzia: Gabor Hargitai (Węgry)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC, CACIB, BOS – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 8.10.2016 KOMAROM – WĘGRY (międzynarodowa)

Sędzia: Gabor Olah (Węgry)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC, Res.CACIB, BOS – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 9.10.2016 KOMAROM – WĘGRY (międzynarodowa)

Sędzia: Laszlo Erdos (Węgry)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CAC, CACIB, BOS – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA – uzyskała tytuł Championa Węgier !!

 

 30.10.2016 POZNAŃ – POLSKA (międzynarodowa)

Sędzia: Aleksander Skrzyński (Polska)

LA TAIRA Z DOMU RAZAN –  Res.CACIB – córka HERY WILLA TAIRA

 

 5.11.2016 HERNING – DANIA (międzynarodowa)

Sędzia: Leni Finne (Finlandia)

RIVERINE JUODASIS AMULTEAS – CK1, CAC, CACIB, BOB, Zwycięzca Danii – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA – uzyskała tytuł Championa Danii !!

 

 6.11.2016 HERNING – DANIA (międzynarodowa)

Sędzia: Bela Siklosi (Węgry)

RIVERINE JUODASIS AMULTEAS – CK2, Res.CAC, Res.CACIB=CACIB, v-ce Zwycięzca Skandynawii – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

 6.11.2016 BRATYSŁAWA – SŁOWACJA (międzynarodowa)

Sędzia: Sergey Vanza (Słowacja)

LEO Z DOMU RAZAN – CAC, CACIB, BOB – syn HERY WILLA TAIRA

 

 12.11.2016 KIELCE – POLSKA (międzynarodowa)

Sędzia: Lyudmila Tchistiakova (Rosja)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CWC, CACIB, NDS, BOB – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA – uzyskała tytuł Interchampiona !!

 

 13.11.2016 KIELCE – POLSKA (międzynarodowa)

Sędzia: Anna Rogowska (Polska)

ARGUS ELECTRA LEGENDA – CWC, CACIB, NDS – córka URANA VALIKORD WILLA TAIRA