13.01.07 OLUMUNIEC - CZECHY (krajowa)
   Sędzia: Jaroslava Ovesna (Czechy)

   EMBAT CANISYARD - CAC, BOB, BOG, BOD - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

14.01.07 LAHTI - FINLANDIA (specjalistyczna I i II grupy)
   Sędzia: Tapio Aerola (Finlandia)

   NAGRADA - CAC, NSwR - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

27-28.01.07 GŁOGÓW - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Viva Maria Solecky-Szpunar (Polska)

   FOREST Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   MARINA SŁAWNA IWOLA - Zw.Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   ELANOR Z OSGILIATHU - CWC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

3.02.07 ST.PETERSBURG - ROSJA (krajowa)
   NAGRADA - CAC, NSwR, BOB - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

10-11.02.07 BYDGOSZCZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Jolanta Jabłońska (Polska)

   HERA WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży
   IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   KIRKE-KASZIGA FILOS - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
 
 KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA  

16-18.03.07 KATOWICE - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Natalia Nekrosene (Litwa)

   KIRKE-KASZIGA FILOS - CWC, Res.CACIB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

18.03.07 NITRA - SŁOWACJA (krajowa)
   Sędzia: Miroslav Vaclavik (Czechy)

   HADES WILLA TAIRA - Młodzieżowy Zwycięzca Słowacji, CAJC

24-25.03.07 BERLIN - NIEMCY (międzynarodowa)
   Sędzia: Sylvia Radnetter (Austria)

   BELLISIMA VA BENE - CAC, VDH, CACIB, NSwR, BOB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

24-25.03.07 TAMPERE - FINLANDIA (międzynarodowa)
   Sędzia: Olga Kosareva (Rosja)

   NACHALNIK - CAC, CACIB, NPwR - syn IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

7.04.07 SZILVASWARAD - WĘGRY (międzynarodowa)
   BATUMI PERFORMANS - CAC, CACIB, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

10.04.07 LAPPEENRANTA - FINLANDIA (krajowa)
   NAGRADA - NSwR, BOB - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

15.04.07 OSTRAVA - CZECHY (krajowa)
   Sędzia: Karl Horak (Czechy)
   HADES WILLA TAIRA - CAC, Zwycięzca Czech, BOB

21.04.07 GRUDZIĄDZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Jadwiga Niciewicz (Polska)

   RON MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NPwR, BOB
   NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - CWC
   HERA WILLA TAIRA - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
   HANA WILLA TAIRA - CWC
   BELLISIMA VA BENE - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

22.04.07 LUBLIN - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Anna Winiarska (Polska)

   BELLISIMA VA BENE - CWC, NSwR, BOB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

21-22.04.07 CZESKIE BUDZIEJOWICE - CZECHY (międzynarodowa)
   Sędzia: Tibor Havelka

   BATUMI PERFORMANS - CAC, CACIB, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DIANSTII

22.04.07 ST.PETERSBURG - ROSJA (międzynarodowa)
    NAGRADA - Res.CAC, Res.CACIB - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

28-29.04.07 OPOLE - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Marina Ostrovskaja (Rosja)

   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, CACIB, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

29.04.07 LAHTI - FINLANDIA (międzynarodowa)
   NACHALNIK - CAC, CACIB, NPwR, BOB - syn IVANA VALIKORD WILLA TAIRA
   NAGRADA - Res.CACIB - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA
   NIKOLINA - CAC - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

1.05.07 DOBRE MIASTO - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Urszula Tarasiewicz (Polska)

   RON MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NPwR
   NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - CWC
   MELISA SŁAWNA IWOLA - Zwycięzca Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DIANSTII

3.05.07 BYDGOSZCZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Maciej Kozber (Polska)

   HANA WILLA TAIRA - CWC, NSwR

5-6.05.07 ŁÓDŹ - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Vladimir Piskay (Słowacja)

   HANA WILLA TAIRA - CACIB, CWC, NSwR, BOB
   MILENA SŁAWNA IWOLA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DIANSTII
   BATUMI PERFORMANS - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DIANSTII

3.05.07 BANSKA-BYSTRICA - SŁOWACJA (krajowa)
   Sędzia: Sandor Kocsis (Węgry)

   HADES WILLA TAIRA - CAC

12.05.07 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (Europejska Wystawa CTR-ów)
   Sędzia: Olga Morozova (Rosja)

   ANASTASIA BLACK MARVEL - CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

13.05.07 KROSNO - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Jerzy Mrugasiewicz (Polska)

   BATUMI PERFORMANS - CWC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DIANSTII

13.05.07 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia: Viera Staviarska (Słowacja)

   BELLISIMA VA BENE - CWC, CACIB, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

19.05.07 BYTOM - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Andrzej Jaworski (Polska)

   ELANOR Z OSGILIATHU - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   MILENA SŁAWNA IWOLA - Zw.Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

20.05.07 BYTOM - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Halina Dmowska (Polska)

   FOREST  Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie - syn IGRUNA VAISLIA S ZOLOTOGO GRADA
   ELANOR Z OSGILIATHU - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

27.05.07 CZAPLINEK - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Andrzej Jaworski (Polska) 

   NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - CWC
   HANA WILLA TAIRA - CWC
   IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   KIRKE-KASZIGA FILOS - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   MILENA SŁAWNA IWOLA - Zw.Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

2-3.06.07 LESZNO - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Petr Rechanek (Czechy) 

   KODŻAN Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   MILENA SŁAWNA IWOLA - Zw.Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   ELANOR Z OSGILIATHU - CWC, CACIB, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

1.06.07 SENEC - SŁOWACJA (krajowa)
   Sędzia: Sona Heldova (Słowacja)

   ANASTASIA BLACK MARVEL - CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

2.06.07 HRADEC KRALOWE - CZECHY (klubowa)
   Sędzia: Vladimir Adlt (Czechy)

   IRIS CANISYARD - CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

2-3.06.07 NITRA - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia: Jan Gajewski (Polska)

   BATUMI PERFORMANS - CAC, CACIB, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DIANSTII

10.06.07 LUBLIN - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Magdalena Świętoń (Polska)

   BELLA BASTET NOC KAIRU - CWC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DIANSTII

10.06.07 KALISZ - POLSKA (krajowa)
   MILENA SŁAWNA IWOLA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOB, II BOG - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DIANSTII

11.06.07 RACIBÓRZ - POLSKA (krajowa)
  
BATUMI PERFORMANS - CWC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

16.06.07 LUBIESZYN - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Jolanta Jabłońska (Polska)

   IMPERATOR VALIKORD WILLA TAIRA - CWC
   MILENA SŁAWNA IWOLA - CWC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

17.06.07 SZCZECIN - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Piotr Śliwka (Polska)

   NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - CWC
   IMPERATOR VALIKORD WILLA TAIRA - CWC
   BIG BLACK NOSE DAMA - Zw.Młodzieży
   IGOR IWOLA - Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIA S ZOLOTOGO GRADA
   MILENA SŁAWNA IWOLA - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   KIRKE KASZIGA FILOS - CWC - córka IGRUNA VASILIA S ZOLOTOGO GRADA
   KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - Res.CACIB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

16-17.06.07 KOTKA - FINLANDIA (międzynarodowa)
   NACHALNIK - CACIB, NPwR, BOB, BOG - syn IVANA VALIKOR WILLA TAIRA

11.06.07 ROVANIEMI - FINLANDIA (międzynarodowa)
   NAFANAIL - CAC, CACIB, NPwR, BOB - syn IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

1.07.07 OLSZTYN - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (Polska)

   RON MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NPwR, BOB
   NEVADA MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NSwR

1.07.07 USTROŃ - POLSKA (krajowa)
   BASMA PERFORMANS - CWC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

1.07.07 GORZÓW WLKP. - POLSKA (krajowa)
   IMPERATOR VALIKORD WILLA TAIRA - CWC   
   IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB, BOG - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

7-8.07.07 WARSZAWA - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Jadwiga Niciewicz (Polska)

   NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - CWC
   NEVADA MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, Res.CACIB --> CACIB

15.07.07 GDYNIA - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Polska)

   NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - CWC
   HERA WILLA TAIRA - CWC, NSwR, BOB
   KIRKE KASZIGA FILOS - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

15.07.07 NOWY TARG - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Jan Gajewski (Polska)

   BASMA PERFORMANS - CWC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

21.07.07 SHOMBATHELY - WĘGRY (międzynarodowa)
   Sędzia: Bojan Matakovic (Chorwacja)

   ELANOR Z OSGILIATHU - CAC, CACIB, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

22.07.07 KOSZALIN - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Maciej Kozber (Polska)

   KIRKE KASZIGA FILOS - CWC, NSwR. BOB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

22.07.07 MLADA BOLESLAV - CZECHY (krajowa)
   Sędzia: Bozena Ovesna (Czechy)

   EMBAT CANISYARD - CAC, NPwR - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   ERU Z OSGILIATHU - CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

22.07.07 OBERWART - AUSTRIA (międzynarodowa)
   Sędzia: Janez Plestenjak (Słowenia)

   ELANOR Z OSGILIATHU - CACA, CACIB, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

29.07.07 MARUPE - ŁOTWA (specjalistyczna II grupy)
   Sędzia: Rouli Kantzou (Grecja)

   NAGRADA - CAC - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

5.08.07 LEGNICA - POLSKA (krajowa)
   FOREST Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - syn IGUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   IGOR IWOLA - CWC, NPwR - syn IGUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   RATELLA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA
   KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR, BOB - córka IGUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

5.08.07 KLADNO - CZECHY (specjalistyczna CTR-a)
   ERU Z OSGILIATHU - CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

11-12.08.07 SOPOT - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Tatiana Ivanova (Rosja)

   IGOR IWOLA - CWC, Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   KIRKE KASZIGA FILOS - Res.CACIB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

19.08.07 TORUŃ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Wojciech Myszkowski (Polska)

   BIG BLACK NOSE DAMA - Zw.Młodzieży, BOB

18.08.07 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia: Tibor Havelka (Słowacja)

   BATUMI PERFORMANS - Res.CAC, Res.CACIB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

19.08.07 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia: E.Yeruzalimskiy (Rosja)

   BATUMI PERFORMANS - CAC, CACIB, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

26.08.07 BIAŁYSTOK - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Viera Staviarska (Słowacja)

   RON MOGADOR WILLA TAIRA - Res.CACIB --> CACIB

2.09.07 CZĘSTOCHOWA - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Andrzej Kaźmierski (Polska)

   BASMA PERFORMANS - CWC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

1-2.09.07 MLADA BOLESLAV - CZECHY (międzynarodowa)
   ELANOR Z OSGILIATHU - CAC, Res.CACIB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

2.09.07 SŁUPSK - POLSKA (krajowa)
   KIRKE KASZIGA FILOS - CWC, NSwR, BOB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

8.09.07 LIPSK - NIEMCY (krajowa)
   FOREST Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CAC, VDH, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   BELLISSIMA VA BENE - CAC, VDH, NSwR, BOB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

9.09.07 LIPSK - NIEMCY (międzynarodowa)
   WINNIE THE POOH VOM KELLERGEIST - CAC, VDH, CACIB, NPwR, BOB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   FOREST Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Res.CAC, VDH, Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   BELLISSIMA VA BENE - Res.CAC, VDH, Res.CACIB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

9.09.07 BRNO - CZECHY (krajowa)
   EMBAT CANISYARD - CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   INDIANA CANISYARD - CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   BATUMI PERFORMANS - Res.CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   KERRY CANISYARD - Res.CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

16.09.07 CHORZÓW - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Piotr Król (Polska)

   RATELLA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NSwR - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA
   BASMA PERFORMANS - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

29-30.09.07 WROCŁAW - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Zygmunt Jakubowski (Polska)

   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, CACIB, NPWR, BOB, BOG, II BIS - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   KIRKE KASZIGA FILOS - CWC, CACIB, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   BASMA PERFORMANS - Res.CACIB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

29.09.07 TULLN - AUSTRIA (krajowa)
   Sędzia: Steffi Kirschbichler (Austria)

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CACA

29.09.07 MITROV - CZECHY (klubowa)
  
INDIANA CANISYARD - CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   KERRY CANISYARD - Res.CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

30.09.07 TULLN - AUSTRIA (międzynarodowa)
   Sędzia: Karl Reisinger (Austria)

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CACA, Res.CACIB

14.10.07 SZENTENDRE - WĘGRY (krajowa)
   Sędzia: Andras Korozs (Węgry)

   BASMA PERFORMANS - CAC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

14.10.07 ZABRZE - POLSKA (krajowa)
   BATUMI PERFORMANS - CWC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

21.10.07 RACIBÓRZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Anna Winiarska (Polska)

   BASMA PERFORMANS - CAC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

28.10.07 LAHTI - FINLANDIA (międzynarodowa)
  
NACHALNIK - CAC, CACIB, NPwR - syn IVANA VALIKORD WILLA TAIRA
   NIKOLINA - CAC, CACIB, NSwR, BOB - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

3-4.11.07 NITRA - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia: Andras Korozs (Węgry)

   BASMA PERFORMANS - CAC, CACIB NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CAC, CACIB, NPwR, BOB, BOG - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

10.11.2007 POZNAŃ - POLSKA (wystawa klubowa)
Sędzia: Anna Tits (Rosja)

Nasze psy świetnie spisały się na tegorocznej wystawie klubowej. Zgłoszono 68 czarnych terierów. Stawka była liczna i bardzo ciekawa. Przyjechało sporo psów ze znanych wschodnich hodowli. Lokaty naszych psów tym bardziej są więc dla nas cenne.

NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - II lokata w klasie otwartej
RON MOGADOR WILLA TAIRA - ocena doskonała w klasie championów
HERA WILLA TAIRA - III lokata w klasie otwartej
IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - III lokata w klasie championów

Najbardziej ucieszyły nas jednak wyniki konkurencji hodowlanych:

Hodowla "WILLA TAIRA" - Najlepszą Hodowlą czarnych terierów 2007
(w konkurencji brały udział RON MOGADOR, NICOLAI MOGADOR, HERA i IMPRESJA)

IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - Najlepszym Reproduktorem wśród czarnych terierów 2007
i II Reproduktor wśród wszystkich ras terierów 2007
(w konkurencji brały udział RON MOGADOR WILLA TAIRA, NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA, IGOR IWOLA i KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA)

Ponadto Najlepszą Parą wśród czarnych terierów zostały również dzieci IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA: IGOR IWOLA i KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA

Serdeczne podziękowania dla wszystkich właścicieli psów z Willa Taira, a także Ewy i Lubomira (właścicieli Igora i Kalipso) - to nasz wspólny sukces !!!!

25.11.07 WŁOCŁAWEK - POLSKA (krajowa)
   NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - CWC
   HERA WILLA TAIRA - CWC

8.12.07 HELSINKI - FINLANDIA (międzynarodowa - Finnish Winner)
   NACHALNIK - Res.CACIB - syn IVANA VALIKORD WILLA TAIRA
   NIKOLINA - Res.CACIB - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA