15.01.06 OSTRAVA - CZECHY (krajowa)
   Sędzia: Vladimir Adlt (Czechy)

   INDIANA CANISYARD - CAC, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   EMBAT CANISYARD - CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

21-22.01.06 GŁOGÓW - POLSKA (krajowa)
  IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  KODŻAN Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

15.01.06 TRENCIN - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia: Vladimir Piskay (Słowacja)

   INDIANA CANISYARD - CAC, Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

11.02.06 BRNO - CZECHY (specjalistyczna)
   Sędzia: Miklos Levente (Węgry)

   INDIANA CANISYARD - CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

12.02.06 BRNO - CZECHY (międzynarodowa)
   Sędzia: Karel Horak (Czechy)

   INDIANA CANISYARD - CAC, Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

12.02.06 BYDGOSZCZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Piotr Król (Polska)

   BELLISSIMA VA BENE - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

26.02.06 LESZNO - POLSKA (wystawa championów)
   Sędzia: Marek Trębala (Polska)

  KODŻAN Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

12.03.06 WŁOCŁAWEK - POLSKA (klubowa)
   Sędzia: Marina Gierasimova (Rosja)

   BELLISSIMA VA BENE - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

24-26.03.06 KATOWICE - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Uwe Fischer (Niemcy)

   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   RATELLA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

1.04.06 ST.PETERSBURG - ROSJA (krajowa)
   NAGRADA - CAC, CW - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

8.04.06 LEGIONOWO - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Barbara Szczepkowska (Polska)

   RON MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NPwR

8.04.06 OBERNKIRCHEN - NIEMCY (krajowa)
   NESSCO MOGADOR WILLA TAIRA - BIS Szczeniąt

 

8.04.06 BUDAPESZT - WĘGRY (klubowa)
   HADES WILLA TAIRA - Najlepsze Baby

 

8.04.06 ST.PETERSBURG - ROSJA (krajowa)
   NAGRADA - CAC, CW, NSwR - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

9.04.06 OSTRAVA - CZECHY (krajowa)
   Sędzia: Bożena Ovesna (Czechy)

   RAISA z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży, CAJC - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

 

29-30.04.06 OPOLE - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Andrzej Kaźmierski (Polska)

   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   KLIWIA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

5-7.05.06 DORTMUND - NIEMCY (międzynarodowa)
  
GLASHA EKATERINA VOM ARALSEE - VDH, Res.CAC, Res.CACIB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   INDRIKO LESHI VOM ARALSEE - VDH, Res.CAC, Res.CACIB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

6-7.05.06 ŁÓDŹ - POLSKA (międzynarodowa)
  
DŻEJA Z ŁÓDZKICH STOKÓW - Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   KOBRA Z ŁÓDZKICH STOKÓW - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

7.05.06 BANSKA BYSTRICA - SŁOWACJA (krajowa)

   Sędzia: Vladimir Adlt (Czechy)
  
HADES WILLA TAIRA - Zwycięzca Szczeniąt
 

14.05.06 LAUENBURG - NIEMCY (krajowa)

   Sędzia: I.Freerksen (Niemcy)
  
NESSCO MOGADOR WILLA TAIRA - Res.JGD CAC

   BASJA-BOLONCA VON MAYMAKAN - Zw.Młodzieży, JGD CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   KATYENKA-YAGODKA VOM ARALSEE - VDH, Res.CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   IVESKA-SERAFINA VOM ARALSEE - VDH, CAC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

14.05.06 JELENIA GÓRA - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Iwona Giczela (Polska)

   RAISA z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

 

21.05.06 SŁUPSK - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Wojciech Myszkowski (Polska)

   NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

   KOLA IWOLA - CWC, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   ROMINA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

 

21.05.06 BYTOM - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Viera Staviarska (Słowacja)
  
PARYS Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NPwR - syn INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

   RATELLA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

 

27-28.05.06 LESZNO - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Sandor Szabo (Węgry)
  
MITJA NON LATRANTIUM - Zw.Szczeniąt - syn GORANA MOGADOR WILLA TAIRA

   KODŻAN Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

1.06.06 SENEC - SŁOWACJA (klubowa)

   Sędzia: Gabriela Ridarcikova (Słowacja)
  
HADES WILLA TAIRA - Zwycięzca Szczeniąt

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - Res.CAC

 

1.06.06 SENEC - SŁOWACJA (krajowa)

   Sędzia: Karel Horak (Słowacja)
  
HADES WILLA TAIRA - Zwycięzca Szczeniąt

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CAC

 

3.06.06 HARJAVALTA - FINLANDIA (klubowa)
   NIKOLINA - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, Najlepszy Junior w Rasie - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

3-4.06.06 NITRA - SŁOWACJA (międzynarodowa)

   Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CAC, Res.CACIB

 

3-4.06.06 MISKOLC - WĘGRY (międzynarodowa)

   Sędzia: Andras Korosz (Węgry)
  
BASMA PERFORMANS - CAC, Res.CACIB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

4.06.06 PŁOCK - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Viva Maria Solecky-Szpunar (Polska)
  
NEVADA MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

 

4.06.06 GORZÓW WLKP. - POLSKA (krajowa)
  
EOWINA Z OSGILIATHU - CWC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

4.06.06 WAŁBRZYCH - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Marek Lewandowski (Polska)
  
RATELLA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

   KLIWIA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NSwR, BOB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

11.06.06 RACIBÓRZ - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Petr Rehanek (Czechy)
  
ROMA MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NSwR
   PRINCESSA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

   PARYS Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - syn INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

 

11.06.06 CZAPLINEK - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Polska)
  
EFENDI VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży
   IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB, BIS - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   ROMINA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

   KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   IGOR IWOLA & KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - Najlepsza Para

 

11.06.06 LUBLIN - POLSKA (krajowa)

   BELLA BASTETNOC KAIRU - CWC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

17.06.06 LUBIESZYN - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Andrzej Kaźmierski (Polska)

   IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   ROMINA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

   KIRKE KASZIGA FILOS - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   IGOR IWOLA & KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - Najlepsza Para

 

18.06.06 SZCZECIN - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Jaroslav Matyas (Słowacja)

   EFENDI VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

   IGOR IWOLA - CWC, CACIB, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   ROMINA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

   BELLISSIMA VA BENE - CWC, Res.CACIB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

18.06.06 FORSSA - FINLANDIA (krajowa)

   Sędzia: Evgeni Kuplyaukas (Rosja)

   NIKOLINA - CAC - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

24-25.06.06 KRAKÓW - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Zvi Kupferberg (Izrael)

   ELANOR Z OSGILIATHU - CWC, CACIB, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   ROMA MOGADOR WILLA TAIRA  - CWC, Res.CACIB

 

25.06.06 ROVANIEMI - FINLANDIA (międzynarodowa)

   NAFANAIL - Zw.Młodzieży, BOB - syn IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

1.07.06 OLSZTYN - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Barbara Szczepkowska (Polska)

   RON MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NPwR, BOB

   NEVADA MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

 

8-9.07.06 WARSZAWA - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Del Carmen Gil Polo (Hiszpania)

   NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

   RON MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, Res.CACIB --> CACIB

   NEVADA MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

 

8.07.06 WOODSTOCK - KANADA

   Sędzia: Katherine Grant (Kanada)

   HERMES WILLA TAIRA - Zwycięzca Szczeniąt

 

8.07.06 WOODSTOCK - KANADA

   Sędzia: Judy Taylor (Kanada)

   HERMES WILLA TAIRA - Zwycięzca Szczeniąt

 

9.07.06 WOODSTOCK - KANADA

   Sędzia: Nell Bennett (Kanada)

   HERMES WILLA TAIRA - Zwycięzca Szczeniąt, Puppy BOG

 

9.07.06 WOODSTOCK - KANADA

   Sędzia: Al Bennett (Kanada)

   HERMES WILLA TAIRA - Zwycięzca Szczeniąt

 

15.07.06 HELSINKI - FINLANDIA (krajowa)

   Sędzia: Evgeny Yerusalimsky (Rosja)

   NIKOLINA - CAC, BOB - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

16.07.06 GDYNIA - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Dorota Kuczyńska-Standełło (Polska)

   DŻEJA Z ŁÓDZKICH STOKÓW - Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

22.07.06 KOSZALIN - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Wojciech Myszkowski (Polska)

   KIRKE KASZIGA FILOS - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   ROMINA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NSwR, BOB - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

 

22.07.06 KALININGRAD - ROSJA (międzynarodowa)
   BELLISSIMA VA BENE - CAC, CACIB, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

22.07.06 SZOMBATHELY - WĘGRY (międzynarodowa)
   BASMA PERFORMANS - CAC, CACIB, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

23.07.06 KOSZALIN - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (Polska)

   IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   KIRKE KASZIGA FILOS - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   ROMINA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

 

23.07.06 OBERWART - AUSTRIA (międzynarodowa)
   BASMA PERFORMANS - CACA, CACIB, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

30.07.06 CHOJNICE - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Polska)

   IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   ROMINA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

 

30.07.06 BĘDZIN - POLSKA (krajowa)
  
RUSŁAN Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - syn INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

   ELANOR Z OSGILIATHU - CWC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   BATUMI PERFORMANS - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

29-30.07.06 MIKKELI - FINLANDIA (międzynarodowa)
   NACHALNIK - CAC, CACIB NPwR, BOB - syn IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

4.08.06 SAWO - FINLANDIA (krajowa)
   NAGRADA - CAC, NSwR, BOB - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

5.08.06 SAWO - FINLANDIA (międzynarodowa)
   NAGRADA - CAC, CACIB NSwR - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

6.08.06 SAWO - FINLANDIA (międzynarodowa)
   NAGRADA - CAC, CACIB NSwR, BOB - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

6.08.06 WILNO - LITWA (klubowa)
   Sędzia: Hans E.Gruttner (Niemcy)

   BELLISSIMA VA BENE - CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

6.08.06 LEGNICA - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Maria Bruska (Polska)

   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   ELANOR Z OSGILIATHU - CWC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

12-13.08.06 SOPOT - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Ewa Bukład (Polska)

   RON MOGADOR Will Taira - CWC, Res.CACIB

   HERA WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

   IGOR IWOLA - CWC, CACIB, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, CACIB, NSwR, BOB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   BATUMI PERFORMANS - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   MILENA SŁAWNA IWOLA - Zw.Szczeniąt - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

19.08.06 NEUMARK/SACHSEN ANHALT - NIEMCY (krajowa)

   Sędzia: Ilse Freerksen (Niemcy)

   NESSCO MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, JGD CAC

   HESTIA WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, JGD CAC

 

20.08.06 TORUŃ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Andrzej Jędrasiak (Polska)

   NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

   DŻEJA Z ŁÓDZKICH STOKÓW - Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   MILENA SŁAWNA IWOLA - Zw.Szczeniąt - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

20.08.06 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia:  p.Gajewski (Polska)

   BASMA PERFORMANS - CAC, Res.CACIB- córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

  

27.08.06 BIAŁYSTOK - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Liliana Bachurzewska (Polska)

   NEVADA MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

 

3.09.06 WŁOCŁAWEK - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Marek Trębala (Polska)

   NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

   MILENA SŁAWNA IWOLA - Zw.Szczeniąt - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

9.09.06 WARSZAWA - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Viva Maria Solecky-Szpunar (Polska)

   DEMON Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

  

9.09.06 KESZKEMET - WĘGRY (międzynarodowa)

   Sędzia: Peter Harsanyi (Węgry)

   BASMA PERFORMANS - CAC, CACIB, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   BELLISSIMA VA BENE - CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

10.09.06 CHORZÓW - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Polska)

   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NPwR, BOB, BOG - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   KLIWIA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   RATELLA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

 

10.09.06 KESZKEMET - WĘGRY (międzynarodowa)

   Sędzia: Andras Vinnai (Węgry)

   BASMA PERFORMANS - CAC, CACIB, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   BELLISSIMA VA BENE - Res.CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

17.09.06 ZIELONA GÓRA - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Dorota Kuczyńska-Standełło (Polska)

   IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB, BOG - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

23-24.09.06 WROCŁAW - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Marek Trębala (Polska)

   PARYS Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - syn INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NPwR, BOB, BOG - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   MILENA SŁAWNA IWOLA - Zw.Szczeniąt - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   RATELLA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

   ELANOR Z OSGILIATHU - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

24.09.06 BRNO - CZECHY (krajowa)

   Sędzia: Vladimir Mojzis (Czechy)

   EMBAT CANISYARD - CAC, NPwR, BOB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

30.09.06 MITROV - CZECHY (klubowa)

   EMBAT CANISYARD - CAC, Zwycięzca Klubu - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

30.09.06 ST.PETERSBURG - ROSJA (krajowa)
   NAGRADA - CAC, NSwR - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

7-8.10.06 BRAMPTON - KANADA

   Sędzia: Richard Eichorn (USA)

   HERMES WILLA TAIRA - Zwycięzca Młodzieży

 

15.10.06 TIHVIN - ROSJA (krajowa)
   NAGRADA - CAC, NSwR - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

22.10.06 RACIBÓRZ - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Andrzej Jaworski (Polska)

   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   KLIWIA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NSwR, BOB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

5.11.06 TARTU - ESTONIA (międzynarodowa)

   NAGRADA - Res.CACIB - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

11.11.2006 POZNAŃ - POLSKA (światowa)

    Zgłoszono 216 czarnych terierów !!! To prawdziwy rekord :)

    Sędziowie: Kornelija Butrimova (Litwa) - szczeniaki, młodzież

                     Valentina Ivanishcheva (Rosja) - psy

                     Birgit Seloy (Dania) - suki

 

   Tym bardziej nas cieszy, że w tak dużej stawce wszystkie pokazane przez nas psy wypadły znakomicie. Wszystkie dostały oceny doskonałe i piękne opisy :)

   NICOLAI MOGADOR WILLA TAIRA - dosk.- klasa młodzieży (16 zgłoszonych)

   RON MOGADOR WILLA TAIRA - dosk.- klasa championów (33 zgłoszonych)

   Największą radość sprawiła nam najmłodsza HERA WILLA TAIRA, która w wieku zaledwie 12 miesięcy, zakwalifikowała się do najlepszej 9-tki w klasie młodzieży na

   31 zgłoszonych suk !!

   Gratulujemy zajęcia IV lokaty w klasie młodzieży synowi IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA - FORESTOWI Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY

 

18-19.11.06 PRAGA - CZECHY (międzynarodowa)

   ROMA MOGADOR WILLA TAIRA - Res.CAC

   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CAC, Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

18-19.11.06 KIELCE - POLSKA (międzynarodowa)

   BELLISSIMA VA BENE - CWC, Res.CACIB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

18.11.06 Jyväskylä - FINLANDIA (międzynarodowa)

   Sędzia: Hans Lehtinen (Finlandia)

   NAGRADA - CAC, CACIB, NSwR, BOB - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

25.11.06 ZAGRZEB - CHORWACJA (międzynarodowa)

   Sędzia: Claudio de Giuliani (Włochy)

   BASMA PERFORMANS - CAC, CACIB, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

26.11.06 ZAGRZEB - CHORWACJA (międzynarodowa)

   Sędzia: H.Wiblishauser (Niemcy)

   BASMA PERFORMANS - CAC, CACIB, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

2-3.12.06 NOWA RUDA - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Jolanta Jabłońska (Polska)

   DEMON Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   PARYS Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NPwR - syn INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

 

9-10.12.06 HELSINKI - FINLANDIA (międzynarodowa)

   Sędzia: Natalja Nekrosiene

   NACHALNIK - CAC, CACIB, Zwycięzca Finlandii, BOB - syn IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

   NIKOLINA - Zwyciężczyni klasy pośredniej - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

16.12.06 WILNO - LITWA (międzynarodowa)

   Sędzia: Lessi Chistyakova (Rosja)

   NAGRADA - CAC - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

 

17.12.06 WILNO - LITWA (międzynarodowa)

   Sędzia: Jurate Butkiene (Litwa)

   NAGRADA - CAC, Res.CACIB - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA