22-23.01.05 GŁOGÓW - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Eugeni Stasovic Kuplauskas (Rosja)

   KODŻAN Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   ATAS BRATWA Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

22-23.01.05 NORYMBERGA - NIEMCY (międzynarodowa)
  
ATAS BRATWA Z BRZEGÓW IRTYSZA - Res.CACIB, VDH, Res.CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

6.02.05 RZESZÓW - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Henryk Jurek (Polska)
   ROCK AND ROLL Z RATOŚNIÓWEK - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

12-13.02.05 BRNO - CZECHY (międzynarodowa)
   Sędzia: Jaroslava Ovesna (Czechy)

   INDIANA CANISYARD - Zw.Młodzieży, CAJC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

13.02.05 BYDGOSZCZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Anna Winiarska (Polska)
   IGOR IWOLA - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

19.02.05 GDAŃSK - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Andrzej Stępiński (Polska)
   DESARA PERFORMANS - Zw.Szczeniąt - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   BRONTE VA BENE - Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

26.02.05 OG KREIS METTMANN - NIEMCY (krajowa)
    GLASHA-EKATERINA VOM ARALSEE - CAC, VDH, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
    INDRIKO-LESHIY VOM ARALSEE - CAC, VDH, NPwR, BOB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

5.03.05 OG KAMEN HEEREN - NIEMCY (krajowa)
    GLASHA-EKATERINA VOM ARALSEE - CAC, VDH, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
    INDRIKO-LESHIY VOM ARALSEE - CAC, VDH, NPwR - syn
SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

12-13.03.05 NITRA - SŁOWACJA (krajowa)
   Sędzia: Monika Blaha (Austria)
   EMBAT CANISYARD - CAC, NPwR, BOB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

18-20.03.05 KATOWICE - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Andrzej Kaźmierski (Polska)
   INGAR VALIKORD WILLA TAIRA - CWC
   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, Res.CACIB --> CACIB
   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży, BOB, Junior BOG i BOG - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   BIERIOZKA PERFORMANS - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

19-20.03.05 OSTRAVA - CZECHY (krajowa)
   Sędzia: Jaroslav Horak (Czechy)
   INDIANA CANISYARD - CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

9-10.04.05 BERLIN - NIEMCY (międzynarodowa)
   KARA-KOLDUN VOM ARALSEE - JGD CAC, Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

16.04.05 GRUDZIĄDZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Magdalena Świętoń (Polska)
   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

17.04.05 LEGIONOWO - POLSKA (klubowa)
   Sędzia: Zhanna Bondar (Białoruś)
  LARS WILLA TAIRA - Zw.klasy Honorowej
  IGOR IWOLA - III lokata w Derby - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  BIERIOZKA PERFORMANS - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

  23-24.04.05 CZESKIE BUDZIEJOWICE - CZECHY (międzynarodowa)
   Sędzia: Libuse Ubrova (Czechy)
  IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CAC, Res.CACIB
  EMBAT CANISYARD - CAC, CACIB, NPwR, BOB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
  IKARUS CANISYARD - CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

23-24.04.05 OPOLE - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Piotr Śliwka (Polska)
  BELLA BASTET NOC KAIRU - CWC, CACIB, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII     

  KODŻAN Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

30.04-1.05.05 ŁÓDŹ - POLSKA (międzynarodowa)
   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

7.05.05 MOTOVA - SŁOWACJA (klubowa)
   Sędzia: Istvan Csepai (Węgry)
   INDIANA CANISYARD - CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

8.05.05 BANSKA BYSTRICA - SŁOWACJA (krajowa)
   Sędzia: Vladimir Piskay (Słowacja)
   INDIANA CANISYARD - CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

15.05.05 JELENIA GÓRA - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Andrzej Jaworski (Polska)
  KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA    

  IGOR IWOLA - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR, BOB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  IGOR & KALIPSO - III para wystawy

15.05.05 DOBRE MIASTO - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Liliana Bachurzewska (Polska)
  RON MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie


22.05.05 BYTOM - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Piotr Król (Polska)
  
DONBAS PERFORMANS - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  BATUMI PERFORMANS - CWC, NSwR
- córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

22.05.05 SŁUPSK - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Gilarski (Polska)
  IGOR IWOLA - CWC, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR, BOB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  BRONTE Va Bene - Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

28-29.05.05 LESZNO - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (Polska)
  IGOR IWOLA - Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, Res.CACIB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

28-29.05.05 NITRA - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia: Sona Heldova (Słowacja)
  INGAR VALIKORD WILLA TAIRA - Res.CAC, Res.CACIB
  IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - Res.CAC, Res.CACIB

5.06.05 GORZÓW WLKP. - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Henryk Jurek (Polska)
  IGOR IWOLA - CWC, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  NATASZA IWOLA - CWC, NSwR, BOB, BOG - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

5.06.05 PŁOCK - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Joanna Szczepańska Korpetta (Polska)
  IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC

3-5.06.05 TULLN - AUSTRIA (europejska)
   Sędzia: E.Yerusalimskiy (Rosja)
  BELLISIMA VA BENE- CACA - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

12.06.05 CZAPLINEK - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Anna Winiarska (Polska)
  IGOR IWOLA - CWC, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR, BOB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  KIRKE KASZIGA FILOS - Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  IGOR IWOLA + KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - III Para Wystawy

12.06.05 LUBLIN - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Magdalena Świętoń (Polska)
   BELLA BASTET NOC KAIRU - CWC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

18.06.05 LUBIESZYN - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Piotr Śliwka (Polska)
  IGOR IWOLA - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, NSwR
  KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  NORMA IWOLA - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
  IGOR IWOLA + KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - Najlepsza Para Wystawy

19.06.05 SZCZECIN - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)
  ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC
  IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, Res.CACIB
  KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  BRONTE VA BENE - Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

3.07.05 OLSZTYN - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Anna Bogucka (Polska)
   GRUZJA MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NSwR
   RON MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, BOB

2-3.07.05 BRNO - CZECHY (międzynarodowa)
   Sędzia: Bożena Ovesna (Czechy)
   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CAC, Res.CACIB
   INDIANA CANISYARD - CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

3.07.05 USTROŃ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Eugeniusz Nagiel (Polska)
   CYGA Z MAŁEJ POLSKI - Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   BATUMI PERFORMANS - CWC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

9-10.07.05 WARSZAWA - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)
  BELLISSIMA VA BENE - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

17.07.05 KROSNO - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Maria Bruska (Polska)
   LARA HABRA-WILLA - CWC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

17.07.05 GDYNIA - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Iwona Giczela (Polska)
   KOSTIA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   BRONTE VA BENE - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

23.07.05 HEPPENHEIM - NIEMCY (krajowa)
   Sędzia: E.Yerusalimskiy (Rosja)
   GAYA GRUSHENKA VOM ARALSEE - VDH, Res.CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

24.07.05 KOSZALIN - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (Polska)
  IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB, BOG - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  NORMA IWOLA - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
  KIRKE KASZIGA FILOS - Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  ROMINA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

6.08.05 TRAKAI - LITWA (klubowa)
   Sędzia: Andras Korosz (Węgry)
  BELLISSIMA VA BENE - CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

6-7.08.05 TRAKAI - LITWA (międzynarodowa)
   Sędzia: Petr Rechanek (Słowacja)
  BELLISSIMA VA BENE - CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

7.08.05 CHOJNICE - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Magdalena Świętoń (Polska)
  IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

7.08.05 LEGNICA - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Olga Morozova (Rosja)
  KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NPwR, BOB, II BOG - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  RAISA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

7.08.05 ZAKOPANE - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Janusz Opara (Polska)
  ROCK AND ROLL Z RATOŚNIÓWEK - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

13-14.08.05 SOPOT - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)
  IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, CACIB, NSwR
  RON MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży
  KODŻAN Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  IGOR IWOLA - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, Res.CACIB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  NORMA IWOLA - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
  IGOR IWOLA + KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - Najlepsza Para Wystawy

13.08.05 KLADNE - CZECHY (specjalistyczna)
   Sędzia: B.Ovesna (Czechy)
     IKARUS CANISYARD - CAC, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

13.08.05 VYBORG - ROSJA (regionalna wystawa klubowa OOAHKO)
   Sędzia: Ostrovskaja (Rosja)
     NAGRADA - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

13.08.05 VYBORG - ROSJA (regionalna wystawa klubowa RFSS)
   Sędzia: Aleksandrov (Rosja)
     NAGRADA - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

20.08.05 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia: Piotr Król (Polska)
     INDIANA CANISYARD - CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

21.08.05 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia: Tibor Havelka (Słowacja)
     INDIANA CANISYARD - CAC, Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

27.08.05 KOUVOLA - FINLANDIA (krajowa)
   Sędzia: Dick Baars 
  
NAGRADA - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA
   NACHALNIK - Zw.Klasy Szczeniąt - syn IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

28.08.05 HEINOLA - FINLANDIA (krajowa)
   Sędzia: Miklos Levente (Węgry) 
   NIKOLINA - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA
   NACHALNIK - Zw.Klasy Szczeniąt - syn IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

28.08.05 RACIBÓRZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (Polska)
   ROCK AND ROLL Z RATOŚNIÓWEK - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

28.08.05 BENSHEIM - NIEMCY (klubowa)
    IANEK ELIZEI VOM ARALSEE - VDH - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

3-4.09.05 MLADA BOLESLAV - CZECHY (międzynarodowa)
   Sędzia: V.Adlt (Czechy)
    IKARUS CANISYARD - CAC, CACIB, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

3.09.05 TURENKI - FINLANDIA (specjalistyczna 2 grupy)
   Sędzia: Kirsti Louhi (Finlandia) 
   NIKOLINA - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA
   NAFANAIL - Zw.Klasy Szczeniąt - syn IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

10.09.05 CHORZÓW - POLSKA (krajowa CTR-ów)
   Sędzia: Zbigniew Jakubowski (Polska)
   ROMA MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży
   ROCK AND ROLL Z RATOŚNIÓWEK - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

10.09.05 WARSZAWA - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Halina Dmowska (Polska)
   DESARA PERFORMANS - Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

10.09.05 PORVOO - FINLANDIA (krajowa)
   Sędzia: Irina Poletaeva (Rosja) 
   NIKOLINA - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

11.09.05 KOTKA - FINLANDIA (międzynarodowa)
   Sędzia: Rainer Vuorinen (Finlandia) 
   NAGRADA - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka IVANA VALIKORD WILLA TAIRA

11.09.05 CHORZÓW - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Otto Hannibal Friedrich (Niemcy)
   ROMA MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży
   KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

11.09.05 ZIELONA GÓRA - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Ewa Bukład (Polska)
  IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB, II BOG - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  IGOR IWOLA + KALIPSO CZARNA NIMFA IWOLA - Najlepsza Para Wystawy

24-25.09.05 WROCŁAW - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Jezus Pastor (Hiszpania)
  RAPTOR Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Klasy Szczeniąt - syn INGARA VALIKORD WILLA TAIRA
  KODŻAN Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
 
IGOR IWOLA - CWC, Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  RATELA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Klasy Szczeniąt, III BIS Puppy - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

25.09.05 BRNO - CZECHY (krajowa)
  INDIANA CANISYARD - CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  EMBAT CANISYARD - CAC, NPwR, BOB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

1.10.05 MITROV - CZECHY (klubowa)
  INDIANA CANISYARD - CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  EMBAT CANISYARD - CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
 
IRIS CANISYARD - Res.CAC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

2.10.05 LEGIONOWO - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)
  RON MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NPwR, BOB
  BELLISSIMA VA BENE - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
 
CZUDESNICA ALESIA Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

2.10.05 RYBNIK - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Anna Zwierzyńska (Polska)
  CYGA Z MAŁEJ POLSKI - CWC, NSwR - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

9.10.05 ZABRZE - POLSKA (krajowa)
  ELANOR Z OSGILIATHU - Zw.Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
  ALENKIJ CWIETOCZEK Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

8-9.10.05 ROSTOCK - NIEMCY (międzynarodowa)
  IVESKA-SERAFINA VOM ARALSEE - Res.VDH - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

6.11.05 POZNAŃ - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Wojciech Myszkowski (Polska)
  KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, Res.CACIB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  IGOR IWOLA - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  BASMA PERFORMANS - CWC, CACIB, Zw.Polski - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

13.11.05 RACIBÓRZ - POLSKA (krajowa terierów)
   Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Polska)
  PARYS Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - syn INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

  ELANOR Z OSGILIATHU - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, III BIS Junior - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

  

4.12.05 NOWA RUDA - POLSKA (krajowa)
  PARYS Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - syn INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

  RAISA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - Zw.Młodzieży - córka INGARA VALIKORD WILLA TAIRA

  KODIAK Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NPwR - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
  KLIWIA Z NORBLIŃSKIEJ DOLINY - CWC, NSwR, BOB - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA