24-25.01.04 GŁOGÓW - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Lubov Ilinczina Tierientieva (Rosja)

   IGOR IWOLA - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA


24-25.01.04 TRENCIN - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia: Tibor Havelka (Słowacja)

   BEATRIX ĆIERNY SEN - CAC, CACIB, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   EMBAT CANISYARD - CAC, Res.CACIB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

7-8.02.04 BRNO - CZECHY (międzynarodowa)
   Sędzia: Tibor Havelka (Słowacja)

   EMBAT CANISYARD - CAC, Res.CACIB ---> CACIB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

14.02.04 HAAN-GRUITEN - NIEMCY (krajowa)
   Sędzia: p. Jacobs (Niemcy)

   GAYA GRUSHENKA VOM ARALSEE - VDH, Res. CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

  IANEK ELIZEI VOM ARALSEE - VDH, CAC, NPwR - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

15.02.04 HAAN-GRUITEN - NIEMCY (krajowa)
   Sędzia: Harry Tast (Finlandia)

   GAYA GRUSHENKA VOM ARALSEE - VDH, CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

  IANEK ELIZEI VOM ARALSEE - VDH, CAC, NPwR - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

7.03.04 JAROSŁAW - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Eugeniusz Nagiel (Polska)

   ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

 

14.03.04 NITRA - SŁOWACJA (krajowa)
   Sędzia: Karel Horak 

   EMBAT CANISYARD - CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 


Ingar Valikord Willa Taira

Jedni się wystawiają, a inni odpoczywają :)

 

19-21.03.04 KATOWICE - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - CWC

   IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - CWC, Res.CACIB

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, Res.CACIB

21.03.04 OSTRAVA - CZECHY (krajowa)
   Sędzia: Karel Horak 

   INDIANA CANISYARD - Zw.Klasy Szczeniąt - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   EMBAT CANISYARD - CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   EGGY CANISYARD - CAC, NSwR, - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

27.03.04 KANKAANPAA - FINLANDIA (specjalistyczna II grupy)

   Sędzia: Elina Haapaniemi (Finlandia)

   IVAN VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, Res.CAC

 

27-28.03.04 LUKSEMBURG - LUKSEMBURG (międzynarodowa)

Sędzia: Rui Oliveira (Portugalia)

   IANEK ELIZEI VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   GAYA GRUSHENKA VOM ARALSEE - Res.CACL - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


Ivan Valikord Willa Taira

 

 


Iluzja Valikord Willa Taira

2-4.04.04 WARSZAWA - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Mstislav Polivanov (Rosja)

   INGAR VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

   IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - CWC, Res.CACIB

 

4.04.04 WIESELBURG - AUSTRIA (międzynarodowa)
   Sędzia: Monika Blaha 

   EMBAT CANISYARD - CACA, CACIB, NPwR - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

10.04.04 MLADA BOLESLAV - CZECHY (krajowa)

   ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, BOB, III BOG

 

17.04.04 GRUDZIĄDZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Maria Bruska (Polska)

   BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

 

17.04.04 HRADEK KRALOVE - CZECHY (specjalistyczna)
   Sędzia: Vladimira Ticha (Czechy) 

   EMBAT CANISYARD - CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   IKARUS CANISYARD - Zw.Klasy Szczeniąt - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   IRIS CANISYARD - Zw.Klasy Szczeniąt - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

24-25.04.04 OPOLE - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Henryk Jurek (Polska)

   INGAR VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, Res.CACIB

   IGOR IWOLA - Zw.Młodzieży, BIS Junior - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   GABOR TESTUDO - CWC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


Iluzja Valikord Willa Taira

 

24-25.04.04 LINGEN - NIEMCY (międzynarodowa)
   GLAFIRA FIRJUSA VOM ARALSEE - CACIB, CAC, VDH, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
 

 

1-2.05.04 ŁÓDŹ - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: .... (Ukraina)

   BOJARIN NOCNY BLASK - Zw.Klasy Szczeniąt - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   IGOR IWOLA - Zw.Młodzieży, V-ce BIS Junior - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA 

8.05.04 BANSKA BYSTRICA - SŁOWACJA (klubowa)
   Sędzia: Hans Bierwolf (Austria) 

   BEATRIX ĆIERNY SEN - CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


9.05.04 BANSKA BYSTRICA - SŁOWACJA (krajowa)
   Sędzia: Miroslav Vaclavik 

   EGGY CANISYARD - CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   BEATRIX ĆIERNY SEN - CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 





Ingar Valikord Willa Taira & Valkyrja Willa Taira

3.05.04 BYDGOSZCZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Anna Winiarska (Polska)
   

   ATAS BRATWA Z BRZEGÓW IRTYSZA - Zw.Klasy Szczeniąt - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA


9.05.04 DOBRE MIASTO - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)
    IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - CWC, NPwR, BOB

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, NSwR

  

9-10.05.04 DORTMUND - NIEMCY (międzynarodowa)
   Sędzia: Joachim Weinberg (Niemcy)
  
GLAFIRA FIRJUSA VOM ARALSEE - CAC, VDH, CACIB, VDH-Europasieger - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   IANEK-ELIZEI VOM ARALSEE - CAC, VDH, Res.CACIB, V-ce VDH-Europasieger - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
  GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - Res.CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


16.05.04 KIELCE - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Iwona Giczela (Polska)
  
IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC
   BASMA PERFORMANS - Zw.Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

16.05.04 NOKIA - FINLANDIA (klubowa)

   IVAN VALIKORD WILLA TAIRA - CAC

 

16.05.04 INOWROCŁAW - POLSKA (krajowa)

    Sędzia: Henryk Jurek (Polska)

   ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, NSwR

 

16.05.04 JELENIA GÓRA - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Marek Trębala (Polska)

   BACARD NOCNY BLASK - Zw.Szczeniąt, Najlepsze Szczenię w Rasie - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   ANFISA PIETROWNA Z BRZEGÓW IRTYSZA - Zw.Szczeniąt - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   ORKA ZACHEŁMIANKA - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


23.05.04 SŁUPSK - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Dorota Kuczyńska - Standełło (Polska)

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - CWC
   IVAN IWOLA - Zw.Młodzieży - syn IGUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC, NPwR, BOB - syn MASTIEGO WILLA TAIRA


23.05.04 BYTOM - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Iwona Giczela (Polska)

   BIERIOZKA PERFORMANS - Zw.Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   GABOR TESTUDO - CWC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

29-30.05.04 LESZNO - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)

   BASMA PERFORMANS - Zw.Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   ATAS BRATWA Z BRZEGÓW IRTYSZA - Najlepsze Szczenię w Rasie - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

29-30.05.04 NITRA - SŁOWACJA (międzynarodowa)

   Sędzia: Meszaros Bedrich (Słowacja)

   EMBAT CANISYARD - CAC, CACIB, NPwR, BOB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   BEATRIX ĆIERNY SEN - CAC, CACIB, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

30.05.04 KASSEL - NIEMCY (krajowa)
   GLAFIRA FIRJUSA VOM ARALSEE - CAC, VDH, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

6.06.04 CZAPLINEK - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Dorota Kuczyńska - Standełło (Polska)

   INGAR VALIKORD WILLA TAIRA - CWC
   IGOR IWOLA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Junior BIS - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
   DEBRA IWOLA - CWC - córka LOTHARA WILLA TAIRA

 

6.06.04 GORZÓW WLKP. - POLSKA (krajowa)

    Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Polska)
    ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, NSwR, BOB

 

6.06.04 RACIBÓRZ - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Magdalena Świętoń (Polska)

    BASMA PERFORMANS - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

 












Iluzja Valikord Willa Taira

6.06.04 PŁOCK - POLSKA (krajowa)

    Sędzia: Iwona Giczela (Polska)
    IVAN IWOLA - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

    ANKA PARTIZANKA Z BRZEGÓW IRTYSZA - Zw.Szczeniąt - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

13.06.04 KALISZ - POLSKA (krajowa)

    Sędzia: Piotr Bachurzewski (Polska)
    ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, NSwR, BOB

 

13.06.04 WAŁBRZYCH - POLSKA (krajowa)

    Sędzia: Maria Bruska (Polska)
   
ANFISA PIETROWNA Z BRZEGÓW IRTYSZA - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

12-13.06.04 PRAGA - CZECHY (międzynarodowa)
   
BEATRIX ĆIERNY SEN - CAC, Res.CACIB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

13.06.04 LUBLIN - POLSKA (krajowa)

    Sędzia: Zygmunt Jakubowski (Polska)
   
LARA HABRA WILLA - CWC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

19-20.06.04 SZCZECIN - POLSKA (międzynarodowa)
    INGAR VALIKORD WILLA TAIRA - CWC

    BASMA PERFORMANS - Zw.Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

    NATASZA IWOLA - CWC, Res.CACIB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

26-27.06.04 KRAKÓW - POLSKA (międzynarodowa)

   BOJAR PERFORMANS - Zw.Młodzieży - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   BIERIOZKA PERFORMANS - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   LARA HABRA WILLA - CWC, Res.CACIB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

26-27.06.04 BRNO - CZECHY (międzynarodowa)

   Sędzia: Bożena Ovesna (Czechy)

   IRIS CANISYARD - Zw.Młodzieży, CAJC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

4.07.04 USTROŃ - POLSKA (krajowa)

   BIERIOZKA PERFORMANS - Zw.Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

11.07.04 WARSZAWA - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Maria Bruska (Polska)

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CWC 

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC

 

11.07.04 LOIMA - FINLANDIA (krajowa)

   IVAN VALIKORD WILLA TAIRA - CAC, NPwR, BOB

 

11.07.04 BIELEFELD - NIEMCY (krajowa)

   IANEK-ELIZEI VOM ARALSEE - CAC, VDH, NPwR - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII



Impresja Valikord Willa Taira w wieku 9 miesięcy

18.07.04 KOSZALIN - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)

   IGOR IWOLA - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA 

   IVA IWOLA - Zw.Młodzieży - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   NATASZA IWOLA - CWC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

18.07.04 AUGUSTÓW - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Aleksander Waszkowski (Polska)

   ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, NSwR

 

25.07.04 GDYNIA - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Gilarski (Polska)

   ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, NSwR

   BENNET BELL NOC KAIRU - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

25.07.04 MLADA BOLESLAV - CZECHY (krajowa)

   Sędzia: M.Vaclavik (Czechy)

   INDIANA CANISYARD - Zw.Młodzieży, CAJC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   IRIS CANISYARD - Zw.Młodzieży, CAJC - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

31.07.04 GŁOGÓW - POLSKA (klubowa)

   Sędzia: Nikolai Kashirin (Rosja)

                                            Zgłoszono 50 czarnych terierów !!!
Klasa Szczeniąt - I w.ob. KODŻAN z Norblińskiej Doliny - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
Klasa Młodzieży - I dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, Najlepszy Junior w Rasie ADMIRAŁ KOŁCZAK z Brzegów Irtysza - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
                          III dosk. ATAS BRATWA z Brzegów Irtysza - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
Klasa Pośrednia - I dosk., CWC - INGAR VALIKORD Willa Taira
                          II dosk., Zwycięzca Derby 2003 IGOR Iwola - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
Klasa Championów - I dosk., CWC GORAN MOGADOR Willa Taira 
                             II dosk. DYMITR MOGADOR Willa Taira
Klasa Szczeniąt - I w.ob., Najlepsze Szczenię w Rasie, Bis Pupy BELLISSIMA Va Bene - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA
Klasa Młodzieży - I dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu BASMA Performans - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
Klasa Otwarta: - I dosk., CWC BLEKINA WNUCZKA z Brzegów Irtysza - córka MASTIEGO WILLA TAIRA
                        III dosk. GRUZJA MOGADOR Willa Taira
Klasa Championów - II dosk. VALKYRJA Willa Taira


1.08.04 CHOJNICE - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Dorota Kuczyńska-Standełło (Polska)

   IVA IWOLA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, NSwR, BOB

 

1.08.04 GŁOGÓW - POLSKA (krajowa)

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - CWC

   IGOR IWOLA - CWC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   BELLISSIMA VA BENE - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   CZUDEŚNICA ALESIA Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

14-15.07.04 SOPOT - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC


22.08.04 TORUŃ - POLSKA (krajowa)
   ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC, NSwR


22.08.04 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia: Lisbetch Mach (Szwajcaria)
  
INDIANA CANISYARD - Zw.Młodzieży Europy Środkowej i Wschodniej, CAJC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   BASMA Performans - Zw.Młodzieży Europy Środkowej i Wschodniej, Najlepszy Junior w Rasie - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

29.08.04 BIAŁYSTOK - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Dorota Kuczyńska - Standełło (Polska)
   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC
   BELLISSIMA Va Bene - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

29.08.04 NOWY TARG - POLSKA (krajowa)
   
BASMA Performans - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


29.08.04 BENSHEIM - NIEMCY (klubowa)
Zgłoszono 48 czarnych terierów !!! Dzieci SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII zaprezentowały się znakomicie.

Klasa Otwarta - I dosk., VDH, Res.CAC Iwolga-Lavanda vom Aralsee

Klasa Championów - I dosk., CAC, VDH, Zwycięzca Klubu Gaya Grushenka vom Aralsee

                              II dosk. Glafira-Firjusa vom Aralsee

Klasa Otwarta - I dosk., VDH, Res.CAC Indriko-Lesky vom Aralsee

 

5.09.04 WŁOCŁAWEK - POLSKA (krajowa)

  Sędzia: Andrzej Jaworski (Polska)
   ATAS BRATWA z Brzegów Irtysza - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

5.09.04 ZIELONA GÓRA - POLSKA (krajowa)

  Sędzia: Henryk Jurek (Polska)
   KODŻAN z Norblińskiej Doliny - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

4-5.09.04 MLADA BOLESLAV - CZECHY (międzynarodowa)

  Sędzia: Petr Rehenek (Czechy)

  IGOR IWOLA - Res.CAC - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

12.09.04 CHORZÓW - POLSKA (krajowa)

  Sędzia: Anna Zwierzyńska (Polska)

  BASMA Performans - CWC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

  ADMIRAŁ KOŁCZAK z Brzegów Irtysza - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

25-26.09.04 WROCŁAW - POLSKA (międzynarodowa)

  Sędzia: A.Todorov (Bułgaria)

  KALIPSO CZARNA NIMFA Iwola - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA 


2.10.04 MITROV - CZECHY (klubowa)

   INDIANA Canisyard - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   IRIS Canisyard - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   EMBAT Canisyard - CAC, Zwycięzca Klubu - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   EGGY Canisyard - Res.CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


3.10.04 RYBNIK - POLSKA (krajowa)
  
BIERIOZKA PERFORMANS - CWC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


3.10.04 LEGIONOWO - POLSKA (krajowa)
  
Sędzia: Svetlana Radiuk (Białoruś)
  
ATAS BRATWA z Brzegów Irtysza - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 


Impresja Valikord Willa Taira

Fot. K.Stańczak

10.10.04 ZABRZE - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Andrzej Jaworski (Polska)
  
IGOR Iwola - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   BASMA Performans - CWC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   KALIPSO CZARNA NIMFA Iwola - Najlepsze Szczenię w Rasie, V-ce BIS Szczeniąt - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA 

  ADMIRAŁ KOŁCZAK z Brzegów Irtysza - Zw.Młodzieży - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA


17.10.04 CZĘSTOCHOWA - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)
  
KOBRA z Łódzkich Stoków - Zw.Szczeniąt - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

   BELLISSIMA Va Bene - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA


6.11.04 NITRA - SŁOWACJA (europejska czarnych terierów)
   Sędzia: Tom Huxley (Anglia)

    IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CAC, wniosek ICRChT, Zwycięzca Europejskiej Wystawy Czarnych Terierów, BOB

   INGAR VALIKORD WILLA TAIRA - CAC


7.11.04 POZNAŃ - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - CWC

   ROMA MOGADOR WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie

   KALIPSO CZARNA NIMFA Iwola - Młodzieżowy Zwycięzca Polski - córka IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

20-21.11.04 KIELCE - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Piotr Śliwka (Polska)

   INGAR VALIKORD WILLA TAIRA - CWC

 

27-28.11.04 AMSTERDAM - HOLANDIA (międzynarodowa)

   GAYA GRUSHENKA vom Aralsee - Res.CAC, Res.CACIB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

5.12.04 NOWA RUDA - POLSKA (krajowa)

   IGOR Iwola - CWC, NPwR, BOB - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

 

4-5.12.04 KASSEL - NIEMCY (międzynarodowa)
   Sędzia: Walter Jungblut (Niemcy)

   IANEK-ELIZEI VOM ARALSEE - CACIB, CAC, VDH, NPwR, BOB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII