18-19.01.03 MEDIOLAN - WŁOCHY (międzynarodowa)
   BABILLON ĆIERNY SEN - Res.CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

25.01.03 CASTRUP RAUXEL - NIEMCY (krajowa)
   
GLASHA-EKATERINA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

1.02.03 KIPPENHEIM - NIEMCY (krajowa)
   Sędzia: Siegried Würgatsch (Niemcy)
   GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - VDH, CAC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

2.02.03 HAAN-GRUITEN - NIEMCY (krajowa)
   Sędzia: Steffen Schock (Niemcy) 

   GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - VDH, CAC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

8-9.02.03 BRNO - CZECHY (międzynarodowa)
   Sędzia: Vaclavik Miroslav (Czechy)
   EMBAT CANISYARD - CAC, CACIB, BOB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

8-9.03.03 MONACHIUM - NIEMCY (międzynarodowa)
   Sędzia: Pani Würgatsch (Niemcy)

   GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - CACIB, CAC, VDH, NSwR, Landessieger Bayern - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

DYMITR MOGADOR Willa Taira

fot. M.Michalska

 

INGAR VALIKORD Willa Taira - 5,5 miesiąca

 

GORAN MOGADOR Willa Taira

fot. M.Michalska

 

 

8.03.03 METTMANN - NIEMCY (krajowa)
   GLASHA-EKATERINA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

9.03.03 METTMANN - NIEMCY (krajowa)
   GLAFIRA-FIRJUSA VOM ARALSEE - CAC, VDH, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

15-16.03.03 OFFENBURG - NIEMCY (międzynarodowa)
   Sędzia: Margarete Huber (Austria) 

   GAYA GRUSHENKA VOM ARALSEE - Res.CACIB, Rec.CAC, Res.VDH - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

16.03.03 WŁOCŁAWEK - POLSKA (klubowa)

   Sędzia: Lioudmila Tchistiakova (Rosja)

Psy:

klasa młodzieży
GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
BACCARAT NOC KAIRU - II w klasie młodzieży - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

klasa pośrednia
IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
klasa otwarta

DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CWC

BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - II w klasie otwartej - syn Mastiego Willa Taira

klasa championów

SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - II w klasie championów

Suki:
klasa młodzieży

GRUZJA MOGADOR WILLA TAIRA - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, Najlepszy Junior

klasa pośrednia

CZUDESNICA ALESIA Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

klasa otwarta

BLEKINA WNUCZKA Z BRZEGÓW IRTYSZA - II w klasie otwartej - córka Mastiego Willa Taira

klasa championów

VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC

DEBRA IWOLA - III w klasie championów - córka Lothara Willa Taira

 

Najlepszy Reproduktor wystawy klubowej - Slavny Vitjaz iz Russkoi Dinastii 
I hodowla w czarnych terierach - "Willa Taira"
III hodowla wystawy klubowej - "Willa Taira"

 

Najlepsza Hodowla Czarnych Terierów i III hodowla Wystawy - "Willa Taira"

fot. P. Michalski

Najlepszy Reproduktor - Slavny Vitjaz iz Russkoi Dinastii

fot. M. Wilska

 

 

15-16.03.03 OSTRAVA - CZECHY (krajowa)
    Sędzia: Jaroslav Matyas (Słowacja)

    EMBAT CANISYARD - CAC - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

  

22-23.03.03 NITRA - SŁOWACJA (krajowa)

   Sędzia: Tibor Havelka (Słowacja)

   IGRUN VASILIJ S ZOLOTOGO GRADA - CAC, NPwR, BOB

 

28-30.03.03 KATOWICE - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Horst Kliebenstein (Niemcy)

   IGRUN VASILIJ S ZOLOTOGO GRADA - CWC

 

29-30.03.03 BERLIN - NIEMCY (międzynarodowa)

   GAYA GRUSHENKA VOM ARALSEE - CAC, VDH, CACIB, NSwR, Zwycięzca Berlina - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

 

04-06.04.03 WARSZAWA - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Andrzej Kaźmierski (Polska)

   BACCARAT NOC KAIRU - Zw.Młodzieży - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

   IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - CWC

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, CACIB, NPwR

   II Grupa Hodowlana - "Willa Taira"

 

5.04.03 KIEL - NIEMCY (krajowa)
   GORDYNIA-MARISCHA VOM ARALSEE - CAC, VDH, NSwR - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

IGRUN VASILIY s Zolotogo Grada

 

 

IGRUN VASILIY s Zolotogo Grada

fot. M.Michalska

 

 

DYMITR MOGADOR Willa Taira

fot. M.Michalska

 

DANTE MOGADOR Willa Taira

6.04.03 BORDESHOLM - NIEMCY (krajowa)
   GORDYNIA-MARISCHA VOM ARALSEE - CAC, VDH, NSwR - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii
 
12.04.03 GRUDZIĄDZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Piotr Król

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - CWC
   BRAWY KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC, NPwR - syn Mastiego Willa Taira
   BELLA BASTET NOC KAIRU - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

 

21.04.03 LEEUWARDEN - HOLANDIA (międzynarodowa)

   Sędzia: E.Wieldraayer (Holandia)

   VALKYRJA WILLA TAIRA - CAC, CACIB, NSwR

 

27.04.03 OPOLE - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Gabriela Ridarcikova (Słowacja)

   GABOR TESTUDO - CWC - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

 

27.04.03 - CZESKIE BUDZIEJOWICE - CZECHY (międzynarodowa)
   Sędzia: Tibor Havelka (Słowacja)

   EMBAT CANISYARD - CAC, CACIB, BOB - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

 

02.05.03 - BYDGOSZCZ - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Andrzej Jaworski

   ODYSEJA SZIRA FILOS - Zw.Młodzieży - córka Mastiego Willa Taira

  

03-04.05.03 - ŁÓDŹ - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Anatolij Zhuk (Białoruś)

   IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - CWC, res.CACIB

   ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie

04.05.03 - BANSKA BYSTRICA - SŁOWACJA (klubowa)

    Sędzia: Vladimir Adlt (Czechy)

    EGGY CANISYARD - CAC, Zw.Klubu, NSwR, BOB - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

 

11.05.03 - KIELCE - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Liliana Bachurzewska

   IGRUN VASILIJ S ZOLOTOGO GRADA - CWC, NPwR, BOB

 

11.05.03 PINNEBERG - NIEMCY (krajowa)
   GORDYNIA MARISCHA VOM ARALSEE - CAC, VDH, NSwR - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

  

17-18.05.03 FLORENCJA - WŁOCHY (międzynarodowa)
   BABILLON ĆIERNY SEN - Res.CAC, Res.CACIB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

18.05.03 - BYTOM - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Piotr Śliwka

   GABOR TESTUDO - CWC, NPwR, BOB - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

   DOMINIQUE MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NSwR

 

18.05.03 - SŁUPSK - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Magdalena Świętoń

   IVOR VALIKORD WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NPwR, BOB

   VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, NSwR

 

18.05.03 - INOWROCŁAW - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Anna Winiarska

   GRUZJA MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, BOB 




VALKYRJA Willa Taira
 
 

 

JULI Ronyć, IVOR VALIKORD Willa Taira, INGAR VALIKORD Willa Taira, VALKYRJA Willa Taira

(IVOR i INGAR w wieku 6 miesięcy)

 

GORAN MOGADOR Willa Taira & DYMITR MOGADOR Willa Taira

 fot.M.Michalska

24-25.05.03 ALGARVE - PORTUGALIA (międzynarodowa)
   Sędzia: Sonia Falletti (Włochy)

   INSPIRACJA VALIKORD WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie 

 

24-25.05.03 NEUMUENSTER - NIEMCY (międzynarodowa)
   Sędzia: Herr Machetanz (Niemcy)

   GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - CAC, VDH, CACIB, NSwR - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

 

24-25.05.03 LESZNO - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Andrzej Kaźmierski 

   CZUDESNICA ALESIA Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

29.05-01.06.03 DORTMUND - NIEMCY (światowa)

   Sędzia: Wilfried Peper (Niemcy) - psy, Hans van den Berg (Holandia) - suki + BOB

 

psy, klasa szczeniąt
I INDRIKO LESHI VOM ARALSEE - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii
II IANEK ELIZEI VOM ARALSEE - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

 

suki, klasa szczeniąt
I IWOLGA LAVANDA VOM ARALSEE - córka
Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii
II IAKUSHA DUSHKA
VOM ARALSEE - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii 
III IVESKA SERAFINA
VOM ARALSEE - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii
 
suki, klasa otwarta
II GLAFIRA FIRJUSA
VOM ARALSEE - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii
III GLASHA EKATERINA
VOM ARALSEE - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii
IV GAYA GRUSHENKA
VOM ARALSEE - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii
V GORDYNIA MARISHA
VOM ARALSEE - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii
Wszystkie suki poza pierwszą piątką otrzymały ocenę bardzo dobrą (11 suk w klasie)
 

DYMITR MOGADOR Willa Taira

fot.M.Michalska

 

VALKYRJA Willa Taira, INGAR VALIKORD Willa Taira, JULI Ronyć

   

01.06.03 PŁOCK - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Zygmunt Jakubowski

   GRUZJA MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

 

01.06.03 GORZÓW WIELKOPOLSKI - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Henryk Jurek

   VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, NSwR, BOB

   BORIS BULDOŻER Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC, NPwR - syn Mastiego Willa Taira

   BŁĘKITNA WNUCZKA Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - córka Mastiego Willa Taira

 

01.06.03 WAŁBRZYCH - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Dorota Kuczyńska-Standełło

   ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie

 

08.06.03 KALISZ - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Piotr Król

   VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, NSwR, BOB

   ORKA ZACHEŁMIANKA - Zw.Młodzieży - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

   BLEKINA WNUCZKA Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - córka Mastiego Willa Taira

 

08.06.03 NITRA - SŁOWACJA (międzynarodowa)

   Sędzia: Andras Korozs (Węgry)

   IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - CAC, CACIB, NPwR, BOB

08.06.03 LUBLIN - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Henryk Jurek

   BELLA BASTET NOC KAIRU - Zw.Młodzieży, BIS Junior - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

   BACCARAT NOC KAIRU - Zw.Młodzieży - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

  

08.06.03 SALO - FINLANDIA (krajowa)

   Sędzia: Anna-Liisa Rainikainen (Finlandia)

   IVAN VALIKORD WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie

 

14.06.03 HUITTINEN - FINLANDIA (klubowa)
   Sędzia: Harry Tast (Finlandia)

   IVAN VALIKORD WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie

 

15.06.03 OSTRÓDA - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Anna Bogucka

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - CWC

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NPwR, BOB

   GRUZJA MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NSwR

  

15.06.03 PRAGA - CZECHY (międzynarodowa)
   Sędzia: Miroslav Vaclavik (Czechy)
   EMBAT CANISYARD - CAC, Res.CACIB - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

 

15.06.2003 RACIBÓRZ - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Małgorzata Supronowicz

   GABOR TESTUDO - CWC, NPwR - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

 

21-22.06.2003 SZCZECIN - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Ewa Bukład

   DEBRA IWOLA - res.CACIB --> CACIB - córka Lothara Willa Taira

 

 

INGAR VALIKORD Willa Taira w wieku 6 miesięcy

  

IVAN VALIKORD Willa Taira w wieku 7 miesięcy

 

DYMITR MOGADOR Willa Taira

fot.M.Michalska

 

VALKYRJA Willa Taira, JULI Ronyć i INGAR VALIKORD Willa Taira

 

28-29.06.2003 KRAKÓW - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Peter Harsanay (Węgry)
   BELLA BASTET NOC KAIRU - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

 

28-29.06.2003 BRNO - CZECHY (międzynarodowa)

   Sędzia: Bozena Ovesna (Czechy)
   VALKYRJA WILLA TAIRA - CAC, NSwR, CACIB, Zwycięzca Europy Środkowej i Wschodniej
   EMBAT CANISYARD - CAC, NPwR, CACIB, BOB, Zwycięzca Europy Środkowej i Wschodniej - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

  

29.06.2003 ULVILA - FINLANDIA (krajowa)

   Sędzia: Nils Molin (Szwecja)
   IVAN VALIKORD WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie

 

29.06.03 FULDA-BRONNZELL - NIEMCY (krajowa)
   Sędzia: Marta Heine (Niemcy)

   GAYA GRUSHENKA VAM ARALSEE - CAC, VDH, NSwR, BOB - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

 

06.07.2003 WARSZAWA - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Halina Dmowska

   BACCARAT NOC KAIRU - Zw.Młodzieży - syn Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

   IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - CWC

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NPwR, BOB

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie, II BIS Puppy

   GRUZJA MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NSwR

   CZUDESNICA ALESIA Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - córka Slavnego Vitjaza iz Russkoi Dinastii

   

13.07.2003 KOSZALIN - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Anna Winiarska

   INGAR VALIKORD WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie, v-ce BIS Szczeniąt

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - CWC

   VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, NSwR, BOB

   ODYSEJA SZIRA Filos - CWC - córka Mastiego Willa Taira

 

20.07.2003 GDYNIA - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Elżbieta Chwalibóg 

   IMPERATOR VALIKORD WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NPwR, BOB

   BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - syn Mastiego Willa Taira
 

27.07.03 RADOM - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Anna Zwierzyńska

   BELLA BASTET NOC KAIRU - CWC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

2.08.03 HEPPENHEIM - NIEMCY (krajowa)

   Sędzia: Andrzej Kaźmierski (Polska)

   GORBATSCHOV-TOVARISCH VOM ARALSEE - CAC, VDH, NPwR - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - CAC, VDH, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

IMPRESJA VALIKORD Willa Taira w wieku 5 miesięcy

 

INGAR VALIKORD Willa Taira & IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA ( w wieku 9 miesięcy )

3.08.03 CHOJNICE - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Marek Trębala

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NPwR, BOB
   ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży
   ODYSEJA SZIRA FILOS - CWC, NSwR - córka MASTIEGO WILLA TAIRA

 

3.08.03 LWÓW - UKRAINA (krajowa)

   Sędzia: Andrzej Stępiński (Polska)

   LARA HABRA-WILLA - Res.CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

9-10.08.03 SOPOT - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Henryk Jurek

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, CACIB, NPwR, BOB
   IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - CWC
   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
   GRUZJA MOGADOR WILLA TAIRA - CWC
   VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, CACIB, NSwR

17.08.03 TORUŃ - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Wojciech Myszkowski (Polska)

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży
   SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CWC
   IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - CWC, NPwR, BOB, II BOG

 

24.08.03 PAAREN GLIEN - NIEMCY (klubowa)

   Sędzia: Korte (Niemcy)


Na wystawę zgłoszono 32 czarne teriery

Wyniki dzieci SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII:

Klasa młodzieży psy:
INDRIKO-LESHI VOM ARALSEE - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, JGD CAC 
Klasa otwarta suki:
II dosk. Res.CAC GAYA GRUSHENKA VOM ARALSEE
III dosk. GLASHA-EKATERINA VOM ARALSEE
IV dosk. GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE


Hodowla "WILLA TAIRA" - Najlepsza Grupa Hodowlana - Sopot 2003
Fot. P.Michalski

31.08.03 BIAŁYSTOK - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Kornelia Butrimova (Litwa)

   IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - CWC, NPwR, BOB
   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
   GRUZJA MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NSwR

 

31.08.03 NOWY TARG - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Wiesław Boryczko

   BELLA BASTET NOC KAIRU - CWC, NSwR, BOB, III BOG - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

7.09.03 WŁOCŁAWEK - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Halina Dmowska

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
   VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, NSwR
   CAR GVIDON Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC, NPwR, BOB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

6-7.09.03 MLADA BOLESLAV - CZECHY (międzynarodowa)

   Sędzia: Piotr Król (Polska)

   ILUZJA VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, CAJC

 

6-7.09.03 LUKSEMBURG - LUKSEMBURG (międzynarodowa)

   Sędzia: David Cavell (Anglia)

   GAYA GRUSHENKA VOM ARALSEE - Res.CACL - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   IAGUSHKO-OLEG VOM ARALSEE - Zw.klasy młodzieży - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


20.09.03 BAD SEGEBERG - NIEMCY (krajowa)

   INDRIKO-LESHIY VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

21.09.03 BAD SEGEBERG - NIEMCY (krajowa)

   INDRIKO-LESHIY VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
GLASHA EKATERINA VOM ARALSEE - CAC, VDH, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

21.09.03 ETTELBRUECK - LUKSEMBURG (specjalistyczna)

   Sędzia: Robert Pollet (Belgia)

   GAYA GRUSHENKA VOM ARALSEE - CACL, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

 

IMPRESJA VALIKORD Willa Taira w wieku 10 miesięcy

 

21.09.03 DETMOLD - NIEMCY (krajowa)

   IANEK - ELIZEI VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

28.09.03 MONTICHIARI - WŁOCHY (klubowa) Sędzia: Larisa Kupzova (Rosja)

   BABILLON ĆIERNY SEN - CAC, NPwR, Zwycięzca Klubu - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


4.10.03 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (europejska czarnych terierów)

Zgłoszono 135 czarnych terierów
Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)
Klasa Otwarta (13 psów w ringu):
IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - III lokata (doskonały)
Sędzia: Jozef Mravik (Słowacja)
Klasa Młodzieży (11suk w ringu):
IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - znalazła się w VI najlepszych suk (doskonała)- w wieku 11 miesięcy jako jedna z najmłodszych w stawce

5.10.03 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (europejska)

Zgłoszono 119 czarnych terierów
Sędzia: Marina Gierasimova (Rosja)
Klasa Otwarta (16 psów w ringu):
IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - II lokata, Res.CAC (doskonały)
Sędzia:Bela Siklosi (Węgry)
Klasa Młodzieży  (13 suk w ringu):
IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - znalazła się w VI najlepszych suk (doskonała)- w wieku 11 miesięcy jako jedna z najmłodszych w stawce

 

12.10.03 LEGIONOWO - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Andrzej Stępiński (Polska)

   INGAR VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży
   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży
   VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, NSwR
   CZUDESNICA ALESIA z Brzegów Irtysza - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   CAR GWIDON z Brzegów Irtysza - CWC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

12.10.03 GIBRALTAR - GIBRALTAR (międzynarodowa)

   Sędzia: João Vieira Lisboa (Portugalia)

   INSPIRACJA VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

 



IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA

12.10.03 ZABRZE - POLSKA (krajowa)    Sędzia: Jaroslav Matyas (Słowacja)

   GABOR TESTUDO - CWC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

17-19.10.03 DORTMUND - NIEMCY (Bundessieger - międzynarodowa) Sędzia: Machetanz (Niemcy)

Na wystawę zgłoszono 35 czarnych terierów. Wyniki dzieci SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII:
psy, klasa młodzieży
I IANEK ELIZEI VOM ARALSEE - JGD CAC,
Młodzieżowy Zwyc.Niemiec (Bundesjugendsieger)
II INDRIKO LESHI VOM ARALSEE - Res.JGD CAC, 
V-ce Mł.Zwyc.Niemiec (V-ce Bundesjugendsieger)

IV IAGUSHKO OLEG VOM ARALSEE 

suki, klasa młodzieży
II IWOLGA LAVANDA VOM ARALSEE - Res.JGD CAC, V-ce Mł.Zwyc.Niemiec
(V-ce Bundesjugendsieger)

suki, klasa otwarta
I GAYA GRUSHENKA VOM ARALSEE - CAC, VDH, CACIB, NSwR, Zwycięzca Niemiec
II GLAFIRA FIRJUSA VOM ARALSEE - Res.CACIB, Res.CAC, Res.VDH, V-ce Zw. Niemiec
(v-ce Bundessieger)
III GORDYNIA MARISHA VOM ARALSEE
IV GLASHA EKATERINA VOM ARALSEE

Wszystkie dzieci Slavnego Vitjaza wystawiane na tej wystawie zajęły lokatowe pozycje.

18.10.03 MITROV - CZECHY (klubowa)

   Sędzia: Libuse Ubrova (Czechy)

  Zgłoszono 39 czarnych terierów.
EMBAT CANISYARD - CAC, NPwR, BOB Zwycięzca Klubu - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
EGGY CANISYARD - CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


19.10.03 CZĘSTOCHOWA - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Henryk Jurek (Polska)

   IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

 

1.11.03 HANNOVER - NIEMCY (międzynarodowa)

   IANEK-ELIZEI VON ARALSEE - Zw.Młodzieży - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


9.11.03 POZNAŃ - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Anna Bogucka (Polska)

Najbardziej prestiżowa wystawa międzynarodowa w Polsce. Zgłoszono: 47 czarnych terierów.
IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - CWC, CACIB, Zwycięzca Polski   

IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA - Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Najlepszy Junior w Rasie

GRUZJA MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, Res.CACIB

IGOR IWOLA - Najlepsze Szczenię w Rasie - syn IGRUNA VASILIYA S ZOLOTOGO GRADA

CZUDESNICA ALESIA Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

IMPRESJA VALIKORD WILLA TAIRA 

w wieku 12 miesięcy

 

 

IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA

 

9.11.03 KRISTIINA - FINLANDIA (krajowa)    Sędzia: Jozsef Zeidi (Węgry)

   IVAN VALIKORD WILLA TAIRA - CAC, BOB, IV BOG

 

IVAN VALIKORD WILLA TAIRA 

z zasłużoną kością po ostatniej wystawie :)

 

23.11.03 WESEL - NIEMCY (krajowa)    Sędzia: Steffen Schock (Niemcy)

   GAYA GRUSHENKA VOM ARALSEE - CAC, VDH, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

IANEK ELIZEI VOM ARALSEE - JGD CAC, Zw.Młodzieży - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

6-7.12.03 AMSTERDAM - HOLANDIA (międzynarodowa)    Sędzia: 

 IANEK ELIZEI VOM ARALSEE - Młodzieżowy Zwycięzca Holandii - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTI
GAYA GRUSHENKA VOM ARALSEE - Zw.klasy otwartej, Res.CAC, Res.CACIB, V-ce Zw.Holandii - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII


6.12.03 BERLIN - NIEMCY (krajowa)    Sędzia: 

   IVESKA SERAFINA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII