19-20.01.02 GŁOGÓW - POLSKA (krajowa) 
    Sędzia: Piotr Król (Polska)

    VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, NSwR
    VADER WILLA TAIRA - CWC

 

26-27.01.02 TRENĆIN - SŁOWACJA (międzynarodowa)
    Sędzia: Sońa Heldova (Słowacja)
    BATHLER ĆIERNY SEN - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, V-ce BiS Junior psy - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
    SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CAC, Res.CACIB

 

9-10.02.02 BRNO - CZECHY (międzynarodowa)
    Sędzia: Jaroslava Ovesna (Czechy)

    EMBAT CANISYARD - Zw.Klasy Szczeniąt - syn SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii
    EGGY CANISYARD - Zw.Klasy Szczeniąt - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

2-3.03.02 GRAZ - AUSTRIA (międzynarodowa)

    Sędzia: Stefan Sinko (Słowenia)

   BEATRIX ĆIERNY SEN - Zwycięzca Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

16.03.02 NITRA - SŁOWACJA (krajowa)

    Sędzia: Meszaros Bedrich (Słowacja)

   BATHLER ĆIERNY SEN - Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   BEATRIX ĆIERNY SEN - Zwycięzca Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CAC

   SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CAC

VALKYRJA Willa Taira

 

 

MASTI & LOTHAR Willa Taira

 

VALKYRJA Willa Taira & SLAVNY VITJAZ iz Russkoi Dinastii  - Najlepsza Para Hodowlana - Warszawa '02

fot. K.Stańczak

 

DOMINIQUE MOGADOR & DYMITR MOGADOR & VALKYRJA Willa Taira - II Grupa Hodowlana - Warszawa '02

 

22-24.03.02 KATOWICE - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - Zwycięzca Młodzieży, BiS Junior II grupy

   SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CWC, CACIB, NPwR, Zwycięzca Rasy

 

23-24.03.02 REGGIO EMILIA - WŁOCHY (międzynarodowa)
   Sędzia: Carl Gustaw Stafberg (Szwecja)
   BABILLON ĆIERNY SEN - Zw.Młodzieży, Zw.Rasy - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

24.03.02 REGGIO EMILIA - WŁOCHY (specjalistyczna wystawa ctr-ów)
   Sędzia: Miklos Levente (Węgry)
  
BABILLON ĆIERNY SEN - Zw.Młodzieży - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

1.04.02 OSTIGLIA - WŁOCHY (krajowa)
   BABILLON ĆIERNY SEN - CAC, NPwR, Zw.Rasy, III BOG - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

5-7.04.02 WARSZAWA - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Zoran Branković (Jugosławia)

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - Zwycięzca Młodzieży

   SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - res.CACIB --> CACIB

   Najlepsza Para Hodowlana - Slavny Vitjaz & Valkyrja

   II Grupa Hodowlana

 

6.04.02 BUDAPESZT - WĘGRY (klubowa)
   BEATRIX ĆIERNY SEN - CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   BATHLER ĆIERNY SEN - Res.CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

7.04.02 OSTRAWA - CZECHY (krajowa)

   Sędzia: Vladimir Adlt (CZ)

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CAC

   SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CAC, NPwR, Zw.Ostrawy, Zw.Rasy

 

14.04.02 KIEL - NIEMCY (krajowa)

   Sędzia: Ilse Freerksen (Niemcy)
   VITALIJ WILLA TAIRA - CAC, VDH, NPwR, Zw.Rasy
   GORBATSCHOV-TOVARISCH VOM ARALSEE - Zw.Klasy Szczeniąt - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Zw.Klasy Szczeniąt - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

20.04.02 GRUDZIĄDZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (Polska)

   BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - Zw.Młodzieży, Junior BIS - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

 

20.04.02 BERLIN - NIEMCY (krajowa)
   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Zw.Klasy Szczeniąt - córka SLAVNEGO VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII

 

27-28.04.02 SASSARI - WŁOCHY (międzynarodowa)

   Sędzia: G.Alessandra (Włochy)

   BABILLON ĆIERNY SEN - CAC, CACIB, NPwR, Zw.Rasy - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

28.04.02 RHEIN-MOSEL- AHR - NIEMCY (krajowa)

   Sędzia: Herr Grettner (Niemcy)
   GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - Zw.Klasy Szczeniąt, Puppy BIS - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

GORAN MOGADOR Willa Taira

VOLAND Willa Taira

 

 

VASCO Willa Taira & SLAVNY VITJAZ iz Russkoi Dinastii & VALKYRJA Willa Taira

1.05.02 DOBRE MIASTO - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)

   BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

 

3.05.02 BYDGOSZCZ - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Halina Dmowska (Polska)

   DANTE MOGADOR WILLA TAIRA - CWC
   BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - Zw.Młodzieży - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

 

4-5.05.02 ŁÓDŹ - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Valentina Ivanisheva (Rosja)
  
VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, Res.CACIB

 

4.05.02 BANSKA BYSTRICA - SŁOWACJA (klubowa)
   Sędzia: Gabriela Ridarćikova (Słowacja)

   BATHLER ĆIERNY SEN - CAC, Zwycięzca Klubu i Rasy - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   BEATRIX ĆIERNY SEN - CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

5.05.02 BANSKA BYSTRICA - SŁOWACJA (krajowa)

   Sędzia: Juraj Chorvath (Słowacja)
   BATHLER ĆIERNY SEN - CAC, NPwR, Zwycięzca Rasy - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   BEATRIX ĆIERNY SEN - CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

18-19.05.02 LESZNO - POLSKA (międzynarodowa)
   Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)
   SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DIANSTII - CWC, CACIB, NPwR, Zwycięzca Rasy, III BOG
   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CWC
   Najlepsza Para Hodowlana - Slavny Vitjaz & Valkyrja

 

18-19.05.02 FLORENCJA - WŁOCHY (międzynarodowa)
   BABILLON ĆIERNY SEN - Zw.Młodzieży - syn SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

26.05.02 BYTOM - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Eugeniusz Nagiel (Polska)

   GALA TESTUDO - Najlepsze Szczenię - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   DOMINIQUE MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NSwR

   

26.05.02 SŁUPSK - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Zbigniew Gilarski (Polska)

   BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC, NPwR - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

   VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, NSwR, Zwycięzca Rasy

26.05.02 LITOMERICE - CZECHY (międzynarodowa)
   Sędzia: Jaroslava Ovesna (Czechy)

   EMBAT CANISYARD - Zw.Młodzieży, CAJC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

VALKYRJA Willa Taira

 

GORAN MOGADOR Willa Taira

fot. M.Michalska

26.05.02 DUESSELDORF - NIEMCY (krajowa)
   Sędzia: Frau Korte (Niemcy)
   GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - Zw.Klasy Szczeniąt - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

1-2.06.02 NITRA - SŁOWACJA (międzynarodowa)
   Sędzia: Bojan Mataković (Chorwacja)

   BEATRIX ĆIERNY SEN - CAC, CACIB, NSwR, Zwycięzca Rasy - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   BATHLER ĆIERNY SEN - CAC, Res.CACIB - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

2.06.02 GORZÓW WIELKOPOLSKI - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Anna Winiarska (Polska)

   VADER WILLA TAIRA - CWC, NPwR, Zwycięzca Rasy
   VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, NSwR
  
DEBRA IWOLA - CWC - córka LOTHARA WILLA TAIRA

 

9.06.02 KALISZ - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Anna Winiarska (Polska)

   VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, NSwR, Zwycięzca Rasy

   BORIS BULDOŻER Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC, NPwR - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

 

8-9.06.02 UDINE - WŁOCHY (międzynarodowa)
   BABILLON ĆIERNY SEN - CAC, CACIB, NPwR, Zwycięzca Rasy - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

23.06.02 LUEBECK - NIEMCY (krajowa)
   Sędzia: Frau Friedl (Niemcy)

  
GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Res.JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   GORABATSCHOV-TOVARISCH VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

 

22-23.06.02 SZCZECIN - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Andras Korozs (Węgry)

   SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - res.CACIB

   VALKYRJA WILLA TAIRA - res.CACIB --> CACIB

   VADER WILLA TAIRA - CWC

   DEBRA IWOLA - CWC - córka LOTHARA WILLA TAIRA

   BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

   Najlepsza Para Hodowlana - Slavny Vitjaz & Valkyrja

 

29-30.06.02 KRAKÓW - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Piotr Król (Polska)

   SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - res.CACIB

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CWC

   BRUŚNICZKA JAGÓDKA Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC, res.CACIB - córka MASTIEGO WILLA TAIRA

 

29-30.06.02 BRNO - CZECHY (międzynarodowa)

   Sędzia: Bożena Ovesna (Czechy)

   SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CAC, CACIB, NPwR, Zw.Brna '02, BOB

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CAC, res.CACIB

 

4-7.07.02 AMSTERDAM - HOLANDIA (światowa)

   Sędzia: Mr. van de Weijer (Holandia)

   BABILLON ĆIERNY SEN - CAC, res.CACIB, v-ce Zwycięzca Świata - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

7.07.02 USTROŃ - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (Polska)

   DOMINIQUE MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NSwR

SLAVNY VITJAZ iz Russkoi Dinastii & VALKYRJA Willa Taira

- Najlepsza Para Hodowlana - Szczecin '02

 

SLAVNY VITJAZ iz Russkoi Dinastii

 

DYMITR MOGADOR Willa Taira

 

 

 

VALKYRJA Willa Taira

 

 

14.07.02 WARSZAWA - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (Polska)

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CWC

 

14.07.02 KOSZALIN - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Henryk Jurek (Polska)

   VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, NSwR, BOB

 

14.07.02 MOENCHENGLADBACH - NIEMCY (krajowa) 

   Sędzia: Torsten Himmrich (Niemcy)
   GLASHA-EKATERINA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - Res.JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

21.07.02 GDYNIA - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Zbigniew Gilarski (Polska)

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - Zwycięzca Klasy Szczeniąt, v-ce Puppy BIS

   BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC, NPwR, BOB - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

 

27-28.07.02 LIEGE - BELGIA (międzynarodowa)

   Sędzia: Monic v.Bremt (Belgia)

   VALKYRJA WILLA TAIRA - Res.CAC, Res.CACIB --> CACIB

27-28.07.02 MLADA BOLESLAV - CZECHY (krajowa)

   Sędzia: Viktor Benes (Czechy)

   EMBAT CANISYARD - Zw.Młodzieży, CAJC - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CAC

 

27.07.02 ROSBACH - NIEMCY (krajowa)

   Sędzia: Martha Heine (Niemcy)

   GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

28.07.02 NOWY SĄCZ - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Eugeniusz Nagiel (Polska)

   DOMINIQUE MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NSwR

 

28.07.02 - DREIEICH - NIEMCY (krajowa)

   Sędzia: Magdalena Kozlowska (Polska)

   GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

   GLAFIRA-FIRJUSA VOM ARALSEE - res. JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

4.08.02 CHOJNICE - POLSKA (krajowa)
   Sędzia: Wojciech Myszkowski (Polska)

   VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, NSwR, BOB
   BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

 

 

 

 

GORAN MOGADOR Willa Taira

fot. M.Michalska

 

VALKYRJA Willa Taira & JULI Ronyć

 

 

GORAN MOGADOR Willa Taira

 

 

03.08.02 OSTHOLSTEIN - NIEMCY (krajowa)

   Sędzia: M.Urosević (Jugosławia)

   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

04.08.02 CLOPPENBURG - NIEMCY (krajowa)

   Sędzia: Wielfried Pepper (Niemcy)
   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

11.08 RASTEDE - NIEMCY (krajowa)
   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

11.08.02 SOPOT - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Polska)

   BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

 

17.08 BERLIN STRAUSBERG - NIEMCY (krajowa)
   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

18.08 BERLIN 7/B - NIEMCY (krajowa) 
GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

18.08.02 RZESZÓW - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Magdalena Świętoń (Polska)

   LARA HABRA-WILLA - Zw.Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

18.08.02 TORUŃ - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Svetlana Rajduk (Białoruś)

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - Zwycięzca Klasy Szczeniąt, Najlepsze Szczenię w Rasie

   GRUZJA MOGADOR WILLA TAIRA - Zwycięzca Klasy Szczeniąt

 

24.08.02 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (międzynarodowa)

   Sędzia: Gil Polo Maria Del Carmen (Hiszpania)

   BATHLER ĆIERNY SEN - res.CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

   BEATRIX ĆIERNY SEN - CAC, res.CACIB - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

25.08.02 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (międzynarodowa)

   Sędzia: Stefan Sinko (Słowenia)

   BATHLER ĆIERNY SEN - CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

   BEATRIX ĆIERNY SEN - CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

25.08.02 STUTTGART - NIEMCY (klubowa)

   Sędzia: Hannibal Friedrich (Niemcy)

   GORBATSCHOW-TOVARISCH VOM ARELSEE - JGD CAC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - syn SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

   GAYA-GRUSCHENKA VOM ARELSEE - res.JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

 

SLAVNY VITJAZ iz Russkoi Dinastii

 

VALKYRJA Willa Taira

 

VALKYRJA Willa Taira & KRIS

 

07.09. LANDESGRUPPE NORD - NIEMCY (krajowa)
   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

7.09.02 THUERINGEN - NIEMCY (krajowa)
  
GLAFIRA-FIRJUSA VOM ARELSEE -  Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

8.09.02 BAD SEGEBERG - NIEMCY (krajowa)
   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

8.09.02 LIMBURG - NIEMCY (krajowa)

   Sędzia: Eberhard Gruettner (Niemcy)
   GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

15.09.02 CHORZÓW - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Wojciech Myszkowski (Polska)

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, BOB

 

15.09.02 PRZEMYŚL - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Henryk Jurek (Polska)

   LARA HABRA-WILLA - Zw.Młodzieży - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

 22.09.02 WARSZAWA - POLSKA (klubowa)

   Sędzia: Marina Gerasimova (Rosja)

   BACCARAT NOC KAIRU - Zwycięzca Klasy Szczeniąt - syn SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

   ORKA ZACHEŁMIANKA - Zwycięzca Klasy Szczeniąt, Najlepsze Szczenię w Rasie - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

   IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, Najlepszy Junior w Rasie

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CWC

   VADER WILLA TAIRA - Zw.Klasy Otwartej

 

22.09.02 BOCHUM - NIEMCY (krajowa)

   Sędzia: Peter Machetanz

   GAYA-GRUSHENKA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

   GORBATSCHOV-TOVARISCH VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

   GLAFIRA-FIRJUSA VOM ARALSEE - res.JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

28.09.02 GUESTROW - NIEMCY (krajowa)
   Sędzia: Martha Heine (Niemcy)
   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

29.09.02 WROCŁAW - POLSKA (międzynarodowa)

   VADER WILLA TAIRA - CWC, res.CACIB --> CACIB

   BORIS BULDOŻER Z BRZEGÓW IRTYSZA - CWC - syn MASTIEGO Willa Taira

 

 

GORAN MOGADOR Willa Taira

fot. M.Michalska

 

II Grupa Hodowlana (miot "G" hodowla "Vom Aralsee" - 11-to miesięczne dzieci SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii) - Dortmund 2002

 

29.09.02 ROSTOCK - NIEMCY (krajowa)
   Sędzia: Herrn Tegeler (Niemcy)
   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

28-29.09.02 TULLN - AUSTRIA (międzynarodowa)

   BEATRIX ĆIERNY SEN - CACA, res.CACIB --> CACIB - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

05.10.02 MITROV - CZECHY (klubowa)

   BEATRIX ĆIERNY SEN - CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

   EMBAT CANISYARD - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, CAJC - syn SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

06.10.02 LEGIONOWO - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Genadij Sipiagin (Rosja)

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, NPwR, BOB

 

06.10.02 RYBNIK - POLSKA (krajowa)

   GABOR TESTUDO - Zw.Młodzieży - syn SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

13.10.02 ZABRZE - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Marek Lewandowski (Polska)

   IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - Zwycięzca Młodzieży, BOB, II BOG

   SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CWC, NPwR

   DOMINIQUE MOGADOR WILLA TAIRA - CWC

 

13.10.02 BONN - NIEMCY (krajowa)

   Sędzia: Uwe Fischer (Niemcy)

   GORBATSCHOV-TOVARISCH VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC - syn SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

19-20.10.02 DORTMUND - NIEMCY (międzynarodowa)

   Sędzia: Levkonen (Finlandia)

   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Młodzieżowy Zwycięzca Niemiec - córka SLAVNEGO VITJAZA iz Russkoi Dinastii

 

03.11.02 NITRA - SŁOWACJA (europejska wystawa ctr-kich)

   Sędzia: Olga Morozova (Rosja)

   BATHLER ĆIERNY SEN - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII - II w Klasie Otwartej, res.CAC

 

VALKYRJA Willa Taira

GORAN MOGADOR Willa Taira & DYMITR MOGADOR Willa Taira

fot. M.Michalska

24.11.02 KIELCE - POLSKA (krajowa)

   Sędzia: Anna Bogucka (Polska)

   IGRUN VASILIY s Zolotogo Grada - Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOB

 

01.12.02 POZNAŃ - POLSKA (międzynarodowa)

   Sędzia: Petru MUNTEAN (Rumunia)

   GORAN MOGADOR WILLA TAIRA - Młodzieżowy Zwycięzca Polski

   DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - CWC, CACIB, NPwR, Zwycięzca Polski

 

1.12.02 OLDENBURG - NIEMCY (krajowa)
   GLAFIRA-FIRJUSA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR, BOB - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

8.12.02 KASSEL - NIEMCY (międzynarodowa)
   GORDYNIA-MARISHA VOM ARALSEE - Zw.Młodzieży, JGD CAC, NSwR - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
   GLAFIRA-FIRJUSA VOM ARALSEE - res.JGD CAC - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII