16-18.03.01 KATOWICE - POLSKA (międzynarodowa)
    Sędzia: Andrzej Kaźmierski (Polska)


    VASCO WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, III Junior BIS

23-25.03.01 WARSZAWA - POLSKA (międzynarodowa)
    Sędzia: Paula Heikkinen - Lehkonen (Finlandia)

    VASCO WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

24.03.01 BERLIN - NIEMCY (krajowa)

    VITALIJ WILLA TAIRA - dosk.- CAC, VDH, Zw.Wystawy

19.04.01 ZLIN - CZECHY (klubowa)
    Sędzia: Vladimira Ticha (Czechy)

    SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - Zw.Klasy Otwartej

28-29.04.01 CZESKIE BUDZIEJOWICE - CZECHY (międzynarodowa)
    Sędzia: Vladimira Ticha (Czechy)

    VASCO WILLA TAIRA - CAC
    SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CAC, Res.CACIB --> CACIB

3.05.01 BYDGOSZCZ - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Dorota Kuczyńska - Standełło (Polska)

    VASCO WILLA TAIRA - CWC
    SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CWC, Zw.Wystawy i Rasy, II BOG

4.05.01 DOBRE MIASTO - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)

   
SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CWC, Zw.Wystawy i Rasy, BOG

4-6.05.01 DORTMUND - NIEMCY (międzynarodowa, Europasieger)

    VITALIJ WILLA TAIRA - JGD.CAC, Europajugendsieger

5-6.05.01 ŁÓDŹ - POLSKA (międzynarodowa) 
    Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)

    SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINSTII - CWC, Res.CACIB
    VALKYRJA WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

12-13.05.01 LESZNO - POLSKA (międzynarodowa)
    Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Polska)

    DEBRA IWOLA - Zw.Młodzieży - córka LOTHARA WILLA TAIRA

 

12-13.05.01 NORYMBERGA - NIEMCY (międzynarodowa)

    VITALIJ WILLA TAIRA - CAC, VDH, CACIB, Zw.Wystawy i Rasy

20.05.01 CELLE - NIEMCY (krajowa)

    VITALIJ WILLA TAIRA - CAC, VDH, Zw.Wystawy i Rasy

27.05.01 SŁUPSK - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Andrzej Jędrasiak (Polska)


    DASHA MOGADOR WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie
    VALKYRJA WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

26-27.05.01 NEUMUENSTER - NIEMCY (międzynarodowa)

    VITALIJ WILLA TAIRA - CAC, VDH, CACIB, Zw.Wystawy i Rasy

3.06.01 GORZÓW WIELKOPOLSKI - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Barbara Szczepkowska (Polska)

    VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, Zw.Wystawy

10.06.01 LUEBECK - NIEMCY (krajowa)
    Sędzia: Andrzej Kaźmierski (Polska)

    VITALIJ WILLA TAIRA - CAC, VDH, Zw.Wystawy i Rasy

16-17.06.01 SZCZECIN - POLSKA (międzynarodowa)
    Sędzia: Joanna Szczepańska - Korpetta (Polska)

    DEBRA IWOLA - Zw.Młodzieży - córka LOTHARA WILLA TAIRA
    VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC

24.06.01 KALISZ - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Andrzej Jaworski (Polska)

    LARS WILLA TAIRA - CWC

24.06.01 AURICH - NIEMCY (krajowa)
    Sędzia: Gruettner (Niemcy)

    VITALIJ WILLA TAIRA - CAC, VDH, Zw.Wystawy i Rasy

30.06-1.07.01 KRAKÓW - POLSKA (międzynarodowa)
    Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)

    DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - Najlesze Szczenię w Rasie
    SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CWC, Res.CACIB

 

7-8.07.01 WARSZAWA - POLSKA (krajowa) 
    Sędzia: Tatiana Sipiagina (Rosja)

    DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - Najlepsze Szczenię w Rasie 
    VASCO WILLA TAIRA - CWC
    SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CWC

15.07.01 KOSZALIN - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Eugeniusz Nagiel (Polska)

    DEBRA IWOLA - Zw.Młodzieży - córka LOTHARA WILLA TAIRA
    VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, Zw.Wystawy i Rasy

15.07.01 JELENIA GÓRA - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)

    BORIS BULDOŻER Z BRZEGÓW IRTYSZA - Najlepsze Szczenię w Rasie - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

22.07.01 GDYNIA - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)

    BRAVYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - Najlepsze Szczenię w Rasie - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

5.08.01 LEGNICA - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Polska)

    BŁĘKITNA WNUCZKA Z BRZEGÓW IRTYSZA - Najlepsze Szczenię w Rasie - córka MASTIEGO WILLA TAIRA

 

11-12.08.01 SOPOT - POLSKA (międzynarodowa)
    Sędzia: Eugene Yeruzalimsky (Rosja)

    BRAVYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - Najlepsze Szczenię w Rasie - syn MASTIEGO WILLA TAIRA

    Sędzia: Elena Yeruzalimsky (Rosja) 

    VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC

18.08.01 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (międzynarodowa)
    Sędzia: Gabriela Ridarćikova (Słowacja)

    BENEDIKT ĆIERNY SEN - Zw.Klasy Szczeniąt - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
    SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CAC, Res.CACIB

19.08.01 BRATYSŁAWA - SŁOWACJA (międzynarodowa) 
    Sędzia: Andras Korozs (Węgry)

    SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CAC, CACIB, Zw.Wystawy

19.08.01 TORUŃ - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Halina Dmowska (Polska)

    BRAVYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - Zw.Młodzieży - syn MASTIEGO WILLA TAIRA
    IGA Z BUGAJÓWKI - CWC - córka MASTIEGO WILLA TAIRA

2.09.01 WŁOCŁAWEK - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Halina Dmowska (Polska)

    VALKYRJA WILLA TAIRA - CWC, Zw.Wystawy i Rasy

 

8.09.01 VINOSADY - SŁOWACJA (klubowa)

    BENEDIKT ĆIERNY SEN - CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
    BEATRIX ĆIERNY SEN - CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINSTII

16.09.01 ZIELONA GÓRA - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Wojciech Myszkowski (Polska)

    DEBRA IWOLA - CWC, Zw.Wystawy - córka LOTHARA WILLA TAIRA

23.09.01 OPOLE - POLSKA (klubowa)
    Sędzia: Walter Jungblut (Niemcy)

    LARS WILLA TAIRA - CWC

23.09.01 LENO - WŁOCHY (klubowa)
    Sędzia: Lessi Tchistiakova (Rosja)

    BABYLLON ĆIERNY SEN - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, Best Mover (najlepiej poruszający się pies) - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

29-30.09.01 TULLN - AUSTRIA (międzynarodowa, Bundessieger)
    Sędzia: Otto Schimpf (Austria)

    BEATRIX ĆIERNY SEN - Najlepszy Junior, Jugendbundessieger - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII

 

 

7.10.01 LEGIONOWO - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Liliana Bachurzewska (Polska)

    DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży, IV Junior BIS
    VASCO WILLA TAIRA - CWC

14.10.01 ZABRZE - POLSKA (krajowa)
    Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Polska)

    DOMINIQUE MOGADOR WILLA TAIRA - Zw.Młodzieży

3.11.01 NITRA - SŁOWACJA (europejska wystawa ctr-kich)
    Sędzia: Marina Gierasimova (Rosja)

    IGRUN VASILIY S ZOLOTOGO GRADA - Zw.Klasy Baby
    DYMITR MOGADOR WILLA TAIRA - III w Klasie Młodzieży
    BABYLLON ĆIERNY SEN - IV w Klasie Młodzieży - syn SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII
    VASCO WILLA TAIRA - IV w Klasie Pośredniej
    VALKYRJA WILLA TAIRA - IV w Klasie Pośredniej

10-11.11.01 POZNAŃ - POLSKA (międzynarodowa)
    Sędzia: Andrzej Jaworski (Polska)

    BRAWYJ KOZAK Z BRZEGÓW IRTYSZA - Młodzieżowy Zwycięzca Polski i Europy Środkowo - Wschodniej - syn MASTIEGO WILLA TAIRA
    SLAVNY VITJAZ IZ RUSSKOI DINASTII - CWC
    VALKYRJA WILLA TAIRA - dosk.- CWC

2.12.01 WELS - AUSTRIA (międzynarodowa)
    Sędzia: Libuse Ubrova (Czechy)

    BEATRIX ĆIERNY SEN - Najlepszy Junior - córka SLAVNEGO VITJAZA IZ RUSSKOI DINASTII